STRONA GŁÓWNA        WYKAZ GATUNKÓW        IKONOGRAFIA        ROZMIESZCZENIE        PROGRAMY        PI¦MIENNICTWO        O PROJEKCIE       

Stictopleurus crassicornis




Beskid Wschodni
Bednarka, I (EV29, Taszakowski A. et Gorczyca J. 2018), Dobrynia (EV39, Taszakowski A. et Gorczyca J. 2018), Dolina Górnej Ropy (EV17, Taszakowski A. 2012a), Hureczko (FA31, Kotula B. 1890, Lis B. et al. 2008), Iwonicz (EV59, Strawiński K. 1953, Lis B. et al. 2008), Krempna (EV38, Taszakowski A. et Gorczyca J. 2018), Libusza (EA10, Taszakowski A. et Gorczyca J. 2018), Lipinki (EA20, Taszakowski A. et Gorczyca J. 2018), Łuczyce (FA31, Kotula B. 1890, Lis B. et al. 2008), Mrukowa (EV39, Taszakowski A. et Gorczyca J. 2018)

Beskid Zachodni
Babia Góra (CV99, Stobiecki S. 1883, Smreczyński S. 1906b, Lis B. et al. 2002, Celary W. 2003, Lis B. et al. 2008), Gorce (DV39, Smreczyński S. 1910b, Lis B. et al. 2008), Gruszów (DA42, Stobiecki S. 1915, Lis B. et al. 2008), Kasina Wielka (DA30, Stroiński A. 2001, Lis B. et al. 2008), Krzyszkowice (DA22, Stobiecki S. 1886, Lis B. et al. 2008), Maków Podhalański (DA00, Stroiński A. 2001, Lis B. et al. 2008), Markowe Szczawiny (CV99, Lis B. et al. 2002, Lis B. et al. 2008), Niedźwiedź (DV39, Stroiński A. 2001, Lis B. et al. 2008), Poręba Wielka (DV39, Stroiński A. 2001, Lis B. et al. 2008), Stara Groń (CV99, Lis B. et al. 2002, Lis B. et al. 2008)

Bieszczady
Tarnawa nad Sanem (FV34, Hebda G. 2012)

Góry ¦więtokrzyskie
Trzcianka (EB03, Strawiński K. 1962a, Lis B. et al. 2008)

Nizina Mazowiecka
Teresin (DC58, Stroiński A. 2001, Lis B. et al. 2008), Warszawa, Młociny (DC99, Bilewicz-Pawińska T. 1961a, Lis B. et al. 2008)

Nizina Sandomierska
Rzeszów, Łysa Góra (EA74, Stobiecki S. 1915, Lis B. et al. 2008)

Nizina Wielkopolsko-Kujawska
Brudzyń (XU65, Szulczewski A. 1913, Lis B. et al. 2008), Duninów (CD92, Strawiński K. 1965b, Lis B. et al. 2008), Gostynin (XT53, Korcz A. 2001, Lis B. et al. 2008), Kopy¶ć (CC61, Strawiński K. 1936, Lis B. et al. 2008), Kromolin (CC52, Strawiński K. 1936, Lis B. et al. 2008)

Pieniny
Czorsztyn (DV57, Smreczyński S. 1906b, Lis B. et al. 2008), Kro¶cienko nad Dunajcem (DV57, Stroiński A. 2001, Lis B. et al. 2008)

Pobrzeże Bałtyku
Gdańsk, I (CF42, Stichel W. 1960, Lis B. et al. 2008), rez. Bielawskie Błota (CF27, Gierlasiński G. et al. 2018b), Słowiński PN, I (XA46, Korcz A. 2003, Lis B. et al. 2008), Słowiński PN, II (XA36, Korcz A. 2003, Lis B. et al. 2008)

Podlasie
Puszcza Knyszyńska, Machnacz (FE50, Hebda G. 2012), Sobibór (FC80, Cmoluchowa A. 1971, Lis B. et al. 2008)

Pojezierze Mazurskie
¦więtajno (EE88, Strawiński K. 1957a, Lis B. et al. 2008)

Pojezierze Pomorskie
Kartuzy (CF12, Grenzenberg M. 1896, Lis B. et al. 2008), rez. Bielinek nad Odr± (VU46, Engel H. et Hedicke H. 1936, Engel H. 1938, Lis B. et al. 2008, Lis B. 2010a)

Prusy
(Siebold C.T. 1839, Lis B. et al. 2008)

Puszcza Białowieska
Białowieski PN (FD94, Strawiński K. 1956b, Lis B. et al. 2008), Białowieża, I (FD94, Strawiński K. 1956b, Lis B. et al. 2008), Puszcza Białowieska, III (FD84, Karpiński J.J. 1949, Lis B. et al. 2008)

Roztocze
Grele (FB40, Tenenbaum S. 1921, Lis B. et al. 2008), Kruglik (FB40, Cmoluchowa A. et Lechowski L. 1994, Lis B. et al. 2008), Łabunie (FB61, Strawiński K. 1960a, Lis B. et al. 2008), Majdan Kasztelański (FA49, Cmoluchowa A. et Lechowski L. 1994, Lis B. et al. 2008), Obrocz (FB40, Tenenbaum S. 1921, Lis B. et al. 2008), Podlesie (FB22, Tenenbaum S. 1921, Lis B. et al. 2008), rez. Szum (FA58, Strawiński K. 1959b, Lis B. et al. 2008), rez. Tartaczna Góra (FB30, Strawiński K. 1966c, Lis B. et al. 2008), Rogoźno (FA69, Tenenbaum S. 1921, Lis B. et al. 2008), Szarowola (FA69, Tenenbaum S. 1921, Lis B. et al. 2008), Ulów (FA69, Tenenbaum S. 1921, Lis B. et al. 2008), Zwierzyniec, II (FB30, Strawiński K. 1966a)

Sudety Wschodnie
Jarnołtówek (XR77, Lis B. et Lis J.A. 2002a), Pokrzywna (XR77, Lis B. et Lis J.A. 2002a)

Sudety Zachodnie
Chełmczyk (WS62, Assmann A. 1854, Lis B. et al. 2008), Cieplice ¦l±skie Zdrój (WS43, Assmann A. 1854, Lis B. et al. 2008), Jedlina Zdrój (WS92, Assmann A. 1854, Lis B. et al. 2008), Jelenia Góra, Cieplice (WS43, Korcz A. 2010b), Kamienna Góra (WS72, Teicher T. 1893, Lis B. et al. 2008), Sołtys (WS62, Assmann A. 1854, Lis B. et al. 2008)

¦l±sk Dolny
Opole, Nowa Wie¶ Królewska (YS01, Hebda G. 2012), Wrocław, Karłowice (XS46, Assmann A. 1854, Lis B. et al. 2008), Wrocław, Osobowice (XS36, Assmann A. 1854, Lis B. et al. 2008), Wrocław, Swojczyce (XS46, Assmann A. 1854, Lis B. et al. 2008)

¦l±sk Górny
Chełmek (CA75, Stobiecki S. 1886, Lis J.A. et Lis B. 1998a, Lis B. et al. 2008), Lipowiec, I (CA84, Stobiecki S. 1886, Lis J.A. et Lis B. 1998a, Lis B. et al. 2008), rez. Dolina Żabnika (CA86, Chłond D. et al. 2005, Lis B. et al. 2008), Winna Góra k. Pokoju (YS04, Hebda G. 2012)

¦l±sk
(Schilling P.S. 1827b, Schilling P.S. 1829, Scholtz H. 1847, Lis B. et al. 2008)

Tatry
Gubałówka (DV26, Stroiński A. 2001, Lis B. et al. 2008), Las Białego (DV25, Stroiński A. 2001, Lis B. et al. 2008), Tatry (DV25, Smreczyński S. 1954, Lis B. et al. 2008), Wielki Kopieniec (DV25, Stroiński A. 2001, Lis B. et al. 2008)

Wyżyna Krakowsko-Wieluńska
Czatkowice (DA05, Smreczyński S. 1906b, Lis B. et al. 2008), Kraków, Bielany (DA14, Stobiecki S. 1886, Lis B. et al. 2008), Kraków, Panieńskie Skały (DA14, Stobiecki S. 1886, Lis B. et al. 2008), Ojcowski PN, Grodzisko (DA16, Chłond D. et Gorczyca J. 2009), Ojcowski PN, Młyn Krzemienia (DA16, Chłond D. et Gorczyca J. 2009), Ojcowski PN, W±wóz Pilny Dół (DA16, Chłond D. et Gorczyca J. 2009), Ojcowski PN, Zabugaje (DA16, Chłond D. et Gorczyca J. 2009), Tenczynek (DA05, Smreczyński S. 1906b, Lis B. et al. 2008), Zabierzów (DA15, Stobiecki S. 1886, Lis B. et al. 2008)

Wyżyna Lubelska
Goł±b (EC60, Cmoluchowa A. 1964, Cmoluchowa A. 1971, Lis B. et al. 2008), Gródek (GB03, Strawiński K. 1959c, Lis B. et al. 2008), Janów Lubelski (EB91, Piasecka J. 1960, Lis B. et al. 2008), Michałówka (EB69, Strawiński K. 1957c, Strawiński K. 1963, Lis B. et al. 2008), Ruda Czechowska (EB69, Strawiński K. 1963, Lis B. et al. 2008), Sawin (FB68, Cmoluchowa A. et Lechowski L. 1992, Lis B. et al. 2008), woj. lubelskie (Strawiński K. 1955a, Lis B. et al. 2008), Zaklików (EB72, Cmoluchowa A. 1971, Lis B. et al. 2008)

Wyżyna Małopolska
Jędrzejów (DB41, Karczewski J. 1962, Lis B. et al. 2008), Kruszewiec (DB59, Strawiński K. 1936, Lis B. et al. 2008), rez. Góry Pieprzowe (EB51, Strawiński K. 1958a, Lis B. et al. 2008), Sielec (DA39, Fedorko J. 1959, Lis B. et al. 2008), Zagórzyce (DA68, Taszakowski A. et al. 2016)

Wzgórza Trzebnickie
Piotrkowiczki (XS48, Assmann A. 1854, Lis B. et al. 2008)


Lista wszystkich publikacji z pełnymi tytułami.

Copyright: Grzegorz Gierlasiński. 2013-2018.