STRONA GŁÓWNA        WYKAZ GATUNKÓW        IKONOGRAFIA        ROZMIESZCZENIE        PROGRAMY        PI¦MIENNICTWO        O PROJEKCIE       

Stygnocoris fuligineus




Beskid Wschodni
Blechnarka (EV17, Taszakowski A. et Gorczyca J. 2018), Gładyszów (EV18, Taszakowski A. et Gorczyca J. 2018), Krempna (EV38, Taszakowski A. et Gorczyca J. 2018), Libusza (EA10, Taszakowski A. et Gorczyca J. 2018), Ożenna (EV37, Taszakowski A. et Gorczyca J. 2018), Przemy¶l, Lipowica (FA21, Kotula B. 1890)

Beskid Zachodni
Andrychów (CA82, Stobiecki S. 1915), Bieńkowice (DA32, Smreczyński S. 1906b), Dolina Popradu (DV78, Smreczyński S. 1954), Gierałtowiczki (CA83, Stobiecki S. 1915), Gruszów (DA42, Stobiecki S. 1915), Słupia (DA41, Stobiecki S. 1915), Soblówka (CA67, Lis B. et Dubiel G. 2013), Tomice, I (CA92, Stobiecki S. 1915), Wierzbanowa (DA31, Smreczyński S. 1910b), Zawoja (CA90, Stobiecki S. 1886)

Dolny ¦l±sk
Pierusza (XS29, Hebda G. et Rutkowski T. 2013)

Galicja Zachodnia
(Łomnicki M. 1884)

Nizina Mazowiecka
Chylice (EC06, Lechowski L. 1989b)

Nizina Sandomierska
Kłaj (DA53, Stobiecki S. 1915), Tarnów (DA93, Smreczyński S. 1954)

Nizina Wielkopolsko-Kujawska
Czarnowska Górka k. Czarnów (VU82, Hebda G. et Rutkowski T. 2015), Gołuchów (YT04, Gierlasiński G. et al. 2018a), Łopienno (XU64, Szulczewski A. 1913), Uzarzewo (XU41, Kasprowicz A. 1963), Żegocin (XT96, Gierlasiński G. et al. 2018a)

Pobrzeże Bałtyku
Czołpino (XA46, Korcz A. 2003), Gdynia, I (CF44, Lis B. et Kowalczyk J.K. 2017), Góra Rowokół (XA45, Korcz A. 2003), Hel (CF55, Łęgowski D. et Lis B. 2008), Objazda (XA35, Gierlasiński G. et al. 2018b), Rowy (XA35, Korcz A. 2003), Słowiński PN, I (XA46, Korcz A. 2003)

Pojezierze Pomorskie
Goleniów (VV83, Wagner E. 1941a), rez. Bielinek nad Odr± (VU46, Engel H. et Hedicke H. 1936, Engel H. 1938, Lis B. 2010a), Słupsk (XA33, Karl O. 1935)

Pomorze
(Smreczyński S. 1954)

Puszcza Białowieska
Białowieski PN (FD94, Strawiński K. 1956b), Białowieża, I (FD94, Strawiński K. 1966e)

Roztocze
Lasowce (FB40, Cmoluchowa A. et Lechowski L. 1994), Łabunie (FB61, Strawiński K. 1960a), rez. Tartaczna Góra (FB30, Strawiński K. 1966c), Zwierzyniec, II (FB30, Strawiński K. 1966a)

Sudety Wschodnie
Kłodzko (XR18, Scholz M.F.R. 1931, Smreczyński S. 1954), L±dek Zdrój, II (XR37, Scholz M.F.R. 1931)

Sudety Zachodnie
¦nieżka (WS52, Scholz M.F.R. 1931)

¦l±sk Dolny
Brzeg (XS73, Gierlasiński G. et Regner J. 2018), Kopalina (XS84, Scholz M.F.R. 1931), Legnica (WS87, Scholz M.F.R. 1931), Malczyce (XS07, Scholz M.F.R. 1931), P±tnów Legnicki (WS67, Scholz M.F.R. 1931)

¦l±sk Górny
Bukowica (CA84, Lis J.A. et Lis B. 1998a), Chełmek (CA75, Stobiecki S. 1886, Stobiecki S. 1915, Lis J.A. et Lis B. 1998a), Lipowiec, I (CA84, Stobiecki S. 1886), Piekary ¦l±skie (CA58, Bugaj-Nawrocka A. et Gorczyca J. 2013), rez. Kamienna Góra (BA99, Lis B. 1994, Lis J.A. et Lis B. 1998a, Lis B. et Danielczok-Demska T. 2001), Szymiszów, I (CA09, Lis J.A. et Lis B. 1998a)

Wyżyna Krakowsko-Wieluńska
Kraków, Bielany (DA14, Smreczyński S. 1906b), Kraków, Borek Fałęcki (DA24, Smreczyński S. 1906b, Stobiecki S. 1915), Kraków, Kępa Zwierzyniecka (DA14, Smreczyński S. 1906b), Kraków, Lasotnia (DA14, Stobiecki S. 1915), Kraków, Mydlniki (DA24, Stobiecki S. 1915), Kraków, Nowa Wie¶ (DA24, Smreczyński S. 1906b), Kraków, Przegorzały (DA14, Smreczyński S. 1906b, Stobiecki S. 1915), Kraków (DA24, Smreczyński S. 1954), Ojcowski PN, Polana Goplana (DA16, Chłond D. et Gorczyca J. 2009), Ojcowski PN, Poręba (DA16, Chłond D. et Gorczyca J. 2009), Ojcowski PN, W±wóz Wawrzonowy Dół (DA16, Chłond D. et Gorczyca J. 2009), Rz±ska (DA15, Smreczyński S. 1906b)

Wyżyna Lubelska
Łuszczów (FB28, Lechowski L. 1984), Wandzin (FB19, Fedorko J. 1957)


Lista wszystkich publikacji z pełnymi tytułami.

Copyright: Grzegorz Gierlasiński. 2013-2018.