STRONA GŁÓWNA        WYKAZ GATUNKÓW        IKONOGRAFIA        ROZMIESZCZENIE        PROGRAMY        PIŚMIENNICTWO        O PROJEKCIE       

Syromastus rhombeus




Beskid Wschodni
Iwonicz (EV59, Strawiński K. 1953, Lis B. et al. 2008), Libusza (EA10, Taszakowski A. et Gorczyca J. 2018), Przemyśl (FA21, Kotula B. 1890, Lis B. et al. 2008)

Beskid Zachodni
Melsztyn (DA62, Smreczyński S. 1954, Lis B. et al. 2008)

Dolny Śląsk
Nieszkowice (XS19, Hebda G. et Rutkowski T. 2013), Trzcinica Wołowska (XS20, Hebda G. et Rutkowski T. 2013), Wińsko (XT10, Hebda G. et Rutkowski T. 2013)

Kotlina Nowotarska
Zakopane (DV26, Smreczyński S. 1954, Lis B. et al. 2008)

Nizina Mazowiecka
Cztery Kopce (EC31, Gierlasiński G. et al. 2017), Szymanów, I (DC57, Smreczyński S. 1954, Lis B. et al. 2008), Warszawa, Bielany (DC99, Smreczyński S. 1954, Lis B. et al. 2008), Warszawa, Kabaty (EC07, Smreczyński S. 1954, Lis B. et al. 2008), Warszawa, Młociny (DC99, Bilewicz-Pawińska T. 1961a, Lis B. et al. 2008), Zaborówek (DC79, Stroiński A. 2001, Lis B. et al. 2008)

Nizina Wielkopolsko-Kujawska
Brudzyń (XU65, Szulczewski A. 1913, Lis B. et al. 2008), Dobra Nadzieja (XT94, Gierlasiński G. et al. 2018a), Duninów (CD92, Strawiński K. 1965b, Lis B. et al. 2008), Głogów (WT72, Scholtz H. 1847, Assmann A. 1854, Lis B. et al. 2008), Janowiec Wielkopolski (XU64, Szulczewski A. 1908, Lis B. et al. 2008), Jezioro Sycyńskie (XU03, Bunalski M. et Taszakowski A. 2018), Jezioro Sycyńskie (XU13, Bunalski M. et Taszakowski A. 2018), Łęczyca (CC76, Smreczyński S. 1954, Lis B. et al. 2008), Piła, II (YT05, Gierlasiński G. et al. 2018a), Pleszew (XT95, Gierlasiński G. et al. 2018a), Poznań, I (XU30, Kasprowicz A. 1963, Lis B. et al. 2008), Poznań, os. Czecha (XU30, Hebda G. 2012), Rejowiec (XU43, Hebda G. 2012), Turew (XT27, Trojan P. 1989, Lis B. et al. 2008), Żbiki (XT96, Gierlasiński G. et al. 2018a)

Pobrzeże Bałtyku
Gdańsk, I (CF42, Stichel W. 1960, Lis B. et al. 2008), Gdynia, I (CF44, Lis B. et Kowalczyk J.K. 2017), Sopot (CF43, Stichel W. 1960, Lis B. et al. 2008)

Podlasie
Parczew (FC32, Bogutyn L. et Strawiński K. 1966, Lis B. et al. 2008), Sobibór (FC80, Cmoluchowa A. 1971, Lis B. et al. 2008)

Pojezierze Mazurskie
Sorkwity (EE06, Mikołajski M. 1961c), woj. warmińsko-mazurskie (Mikołajski M. 1961b, Lis B. et al. 2008)

Pojezierze Pomorskie
Bory Tucholskie (CE05, Kuhlgatz T. 1901, Stichel W. 1960, Lis B. et al. 2008), Czarnogłowy k. Rokity (VV95, Stroiński A. 2001, Lis B. et al. 2008), Gozdowice (VU54, Hebda G. 2012), Piła, I (XV82, Lis B. et Lis J.A. 2009), rez. Bielinek nad Odrą (VU46, Engel H. et Hedicke H. 1936, Engel H. 1938, Lis B. et al. 2008, Lis B. 2010a, Hebda G. 2012), Szczecin, Pogodno (VV62, Schmidt E. 1928, Lis B. et al. 2008), Szczecin, Warszewo (VV72, Stroiński A. 2001, Lis B. et al. 2008), Szczecin (VV71, Schmidt E. 1928, Lis B. et al. 2008), Zakrzewska Osada (XV61, Tarnawski D. 2013a), Zamrzenica (XV93, Lis B. et Lis J.A. 2009)

Prusy
(Siebold C.T. 1839, Lis B. et al. 2008)

Puszcza Białowieska
Białowieża, I (FD94, Strawiński K. 1956b, Lis B. et al. 2008)

Roztocze
Hamernia (FA59, Strawiński K. 1956a, Lis B. et al. 2008), Łabunie (FB61, Strawiński K. 1960a, Lis B. et al. 2008), rez. Bukowa Góra, I (FB30, Strawiński K. 1964a, Lis B. et al. 2008), rez. Szum (FA58, Strawiński K. 1959b, Lis B. et al. 2008), rez. Tartaczna Góra (FB30, Strawiński K. 1966c, Lis B. et al. 2008), Wólka Łosiniecka (FA68, Strawiński K. 1959b, Lis B. et al. 2008), Zwierzyniec, II (FB30, Strawiński K. 1966a)

Sudety Zachodnie
Chełmczyk (WS62, Assmann A. 1854, Lis B. et al. 2008), Cieplice Śląskie Zdrój (WS43, Assmann A. 1854, Lis B. et al. 2008), Męcinka (WS75, Stroiński A. 2001, Lis B. et al. 2008)

Śląsk Dolny
Bardo Śląskie (XR29, Stroiński A. 2001, Lis B. et al. 2008), Jutrzyna (XS52, Scholtz H. 1847, Lis B. et al. 2008), Kietrz, I (BA85, Stroiński A. 2001, Lis B. et al. 2008), Krotoszyce (WS76, Polentz G. 1944, Lis B. et al. 2008), Kwietno (XS07, Stroiński A. 2001, Lis B. et al. 2008), Ligota Wielka (XR49, Stroiński A. 2001, Lis B. et al. 2008), Strzegom (WS94, Scholtz H. 1847, Lis B. et al. 2008), Suchy Bór (BB91, Lis B. et Lis J.A. 2009, Hebda G. 2012), Wrocisławice (XS06, Stroiński A. 2001, Lis B. et al. 2008), Wrocław, Leśnica (XS36, Assmann A. 1854, Lis B. et al. 2008), Wrocław, Osobowice (XS36, Assmann A. 1854, Lis B. et al. 2008), Wrocław, Rakowiec (XS46, Assmann A. 1854, Lis B. et al. 2008), Wrocław, Sołtysowice (XS46, Assmann A. 1854, Lis B. et al. 2008), Wrocław, Swojczyce (XS46, Scholtz H. 1847, Assmann A. 1854, Lis B. et al. 2008), Wrocław, Widawa (XS47, Assmann A. 1854, Lis B. et al. 2008)

Śląsk Górny
Bytom, I (CA58, Lis J.A. 1989b, Lis J.A. et Lis B. 1998a, Lis B. et al. 2008), Bytom, Stolarzowice (CA48, Lis J.A. 1989b, Lis J.A. et Lis B. 1998a, Lis B. et al. 2008), Katowice, I (CA56, Lis J.A. 1989b, Lis J.A. et Lis B. 1998a, Lis B. et al. 2008), Katowice, Ochojec (CA56, Stroiński A. 2001, Lis B. et al. 2008), Laryszów (CA49, Stroiński A. 2001, Lis B. et al. 2008), Szymiszów, I (CA09, Lis J.A. 1989b, Lis J.A. et Lis B. 1998a, Lis B. et al. 2008)

Śląsk
(Weigel J.A.V. 1806, Schilling P.S. 1829, Lis B. et al. 2008)

Tatry
Bunidówka (DV26, Stroiński A. 2001, Lis B. et al. 2008)

Wyżyna Krakowsko-Wieluńska
Kraków, Bielany (DA14, Smreczyński S. 1906b, Lis B. et al. 2008), Kraków, Borek Fałęcki (DA24, Smreczyński S. 1906b, Lis B. et al. 2008), Kraków, Kopiec Kościuszki (DA14, Smreczyński S. 1906b, Lis B. et al. 2008), Kraków, Przegorzały (DA14, Smreczyński S. 1906b, Smreczyński S. 1954, Lis B. et al. 2008), Kraków, Wola Duchacka (DA24, Smreczyński S. 1906b, Lis B. et al. 2008), Przedmość, I (CB16, Noga P. et Lis B. 2015), Przedmość, II (CB26, Noga P. et Lis B. 2015), Zabierzów (DA15, Stobiecki S. 1886, Lis B. et al. 2008)

Wyżyna Lubelska
Gołąb (EC60, Cmoluchowa A. 1971, Lis B. et al. 2008), Gródek (GB03, Strawiński K. 1959c, Lis B. et al. 2008), Lublin, Ogród Botaniczny (FB08, Cmoluchowa A. 1960, Lis B. et al. 2008), Michałówka (EB69, Strawiński K. 1957c, Strawiński K. 1962a, Lis B. et al. 2008), Opoka (EB63, Cmoluchowa A. 1971, Lis B. et al. 2008), Podgórz (EB68, Cmoluchowa A. 1964, Lis B. et al. 2008), Puławy (EB69, Strawiński K. 1963, Stroiński A. 2001, Lis B. et al. 2008), rez. Stawska Góra (FB67, Strawiński K. 1959a, Lis B. et al. 2008), Ruda Czechowska (EB69, Strawiński K. 1963, Lis B. et al. 2008), Sławin (FB08, Ziarkiewicz T. 1957, Lis B. et al. 2008), Wandzin (FB19, Strawiński K. 1956c, Fedorko J. 1957, Strawiński K. 1957b, Ziarkiewicz T. 1958, Lis B. et al. 2008), Wrotków (FB07, Cmoluchowa A. 1958, Lis B. et al. 2008), Zemborzyce (FB07, Cmoluchowa A. 1958, Lis B. et al. 2008)

Wyżyna Małopolska
Chotel Czerwony (DA78, Stroiński A. 2001, Lis B. et al. 2008), Łysa Góra, II (EB51, Strawiński K. 1958a, Lis B. et al. 2008), Michałów (DA69, Stroiński A. 2001, Lis B. et al. 2008), rez. Grabowiec (DA79, Stroiński A. 2001, Lis B. et al. 2008), rez. Krzyżanowice (DA68, Stroiński A. 2001, Lis B. et al. 2008), Rytwiany (EA19, Stroiński A. 2001, Lis B. et al. 2008), Sielec (DA39, Fedorko J. 1959, Lis B. et al. 2008), Szaniecki PK (DB70, Taszakowski A. et al. 2016), Wola Zagojska (DA78, Stroiński A. 2001, Lis B. et al. 2008)

Wzgórza Trzebnickie
Oborniki Śląskie (XS38, Polentz G. 1944, Lis B. et al. 2008), Rościsławice (XS28, Stroiński A. 2001, Lis B. et al. 2008), Trzebnica (XS48, Schumacher F. 1911e)


Lista wszystkich publikacji z pełnymi tytułami.

Copyright: Grzegorz Gierlasiński. 2013-2018.