STRONA GŁÓWNA        WYKAZ GATUNKÓW        IKONOGRAFIA        ROZMIESZCZENIE        PROGRAMY        PIŚMIENNICTWO        O PROJEKCIE       

Thyreocoris scarabaeoides




Beskid Wschodni
Iwonicz (EV59, Strawiński K. 1953, Lis J.A. et al. 2012), Przemyśl (FA21, Kotula B. 1890, Smreczyński S. 1906b, Lis J.A. et al. 2012)

Beskid Zachodni
Kasina Wielka (DA30, Lis J.A. 1989a, Lis J.A. et al. 2012), Krzyszkowice (DA22, Stobiecki S. 1886, Smreczyński S. 1906b, Lis J.A. et al. 2012), Niedźwiedź (DV39, Smreczyński S. 1910b, Lis J.A. et al. 2012), Wierchomla (DV87, Stobiecki S. 1915, Lis J.A. et al. 2012), Zawoja (CA90, Lis J.A. 1989a, Lis J.A. et al. 2012)

Nizina Mazowiecka
Baniocha (EC16, Lis J.A. 1989a, Lis J.A. et al. 2012), Dziekanów Leśny (DC99, Bilewicz-Pawińska T. 1965, Lis J.A. et al. 2012), Kampinos (DC69, Lis J.A. 1989a, Lis J.A. et al. 2012), Michalin (EC17, Lis J.A. 1989a, Lis J.A. et al. 2012), rez. Młochowski Łęg (DC86, Hałka-Wojciechowicz E. 1997, Lis J.A. et al. 2012), Zaborówek (DC79, Lis J.A. 1989a, Lis J.A. et al. 2012)

Nizina Sandomierska
Kidałowice (FA23, Lis J.A. 1989a, Lis J.A. et al. 2012), Kłaj (DA53, Stobiecki S. 1915, Lis J.A. et al. 2012), Łańcut (EA84, Lis J.A. 1989a, Lis J.A. et al. 2012), Niepołomice (DA44, Smreczyński S. 1906b, Lis J.A. et al. 2012), Ochmanów (DA33, Stobiecki S. 1915, Lis J.A. et al. 2012), Pustynia (EA34, Lis J.A. 1989a, Lis J.A. et al. 2012), Rzeszów (EA74, Stobiecki S. 1915, Lis J.A. et al. 2012), Tarnów (DA93, Lis J.A. 1989a, Lis J.A. et al. 2012)

Nizina Wielkopolsko-Kujawska
Brudzyń (XU65, Szulczewski A. 1913, Lis J.A. et al. 2012), Czarnowska Górka k. Czarnów (VU82, Hebda G. et Rutkowski T. 2015), Głogówek (YR08, Polentz G. 1943, Lis J.A. et al. 2012), Kulin (CD73, Lis J.A. 1989a, Lis J.A. et al. 2012), Łęczyca (CC76, Lis J.A. 1989a, Lis J.A. et al. 2012), PK Międzyrzecza Warty i Widawki (CB49, Lis B. et Lis J.A. 2009), Poznań, I (XU30, Kasprowicz A. 1963, Lis J.A. et al. 2012), Puszcza Zielonka (XU42, Skórka S. 1994, Lis J.A. et al. 2012), Suponin (CE10, Wrzesińska D. et al. 2013), Szynkielów (CB49, Lis B. et Lis J.A. 2009, Lis J.A. et al. 2012), Turew (XT27, Karg J. 1975, Lis J.A. et al. 2012), Żagań (WT21, Lis B. et Lis J.A. 2009, Lis J.A. et al. 2012)

Pobrzeże Bałtyku
Chłapowo (CF37, Lis J.A. 1989a, Lis J.A. et al. 2012), Gdańsk (CF42, Siebold C.T. 1839, Stichel W. 1960, Lis J.A. et al. 2012), Gdynia, I (CF44, Lis B. et Kowalczyk J.K. 2017), Grębowo (VV97, Schmidt E. 1928, Lis J.A. et al. 2012), Jarosławiec (WA94, Lis J.A. 1989a, Lis J.A. et al. 2012), Międzywodzie (VV78, Lis J.A. et Lis B. 1994a, Lis J.A. et al. 2012), Puck (CF36, Lis J.A. et al. 2012), Słowiński PN, I (XA46, Lis B. et Lis J.A. 2009), Smołdziński Las (XA46, Lis B. et Lis J.A. 2009, Lis J.A. et al. 2012), Wisełka (VV78, Lis J.A. et Lis B. 1994a, Lis J.A. et al. 2012)

Podlasie
Parczew (FC32, Bogutyn L. et Strawiński K. 1966, Lis J.A. et al. 2012)

Pojezierze Mazurskie
Czerwony Dwór (EE79, Stichel W. 1960, Lis J.A. et al. 2012)

Pojezierze Pomorskie
Dobrcz (CE00, Wrzesińska D. et al. 2013), Goleniów (VV83, Wagner E. 1941a, Lis J.A. et al. 2012), Gostycyn (XV82, Lis B. et Lis J.A. 2009, Lis J.A. et al. 2012), Gwda Wielka (XV15, Burdajewicz S. et Nowacka W. 1995, Lis J.A. et al. 2012), Osowski Las (VV62, Schmidt E. 1928, Lis J.A. et al. 2012), Piła, I (XV82, Lis B. et Lis J.A. 2009), Recz (WV30, Karl O. 1935, Lis J.A. et al. 2012), rez. Bielinek nad Odrą (VU46, Engel H. et Hedicke H. 1934, Engel H. 1938, Lis B. 2010a, Lis J.A. et al. 2012), rez. Wierzchlas (CE02, Kosicki S. 1958, Lis J.A. et al. 2012), Szczecin, Krzekowo (VV62, Schmidt E. 1928, Lis J.A. et al. 2012), Zakrzewska Osada (XV61, Tarnawski D. 2013a)

Puszcza Białowieska
Białowieski PN (FD94, Hebda G. 2011, Lis J.A. et al. 2012), Białowieża, I (FD94, Strawiński K. 1966e), Czerlonka (FD84, Strawiński K. 1956b, Lis J.A. et al. 2012), Orzeszkowo (FD74, Hebda G. 2011, Lis J.A. et al. 2012)

Roztocze
Grele (FB40, Tenenbaum S. 1921, Lis J.A. et al. 2012), Hamernia (FA59, Tenenbaum S. 1921, Lis J.A. et al. 2012), Kunki (FA59, Tenenbaum S. 1921, Lis J.A. et al. 2012), Sabaudia (FA79, Tenenbaum S. 1921, Lis J.A. et al. 2012), Ulów (FA69, Tenenbaum S. 1921, Lis J.A. et al. 2012), Wysoka Góra (FB30, Cmoluchowa A. et Lechowski L. 1994, Lis J.A. et al. 2012)

Sudety Wschodnie
Dobieszów (XR96, Hebda G. et Lis B. 2007, Lis J.A. et al. 2012), Radynia (XR95, Hebda G. et Lis B. 2007, Lis J.A. et al. 2012)

Sudety Zachodnie
Cieplice Śląskie Zdrój (WS43, Assmann A. 1854, Scholz M.F.R. 1931, Lis J.A. et al. 2012)

Śląsk Dolny
Brzeźnica (XR29, Lis J.A. 1989a, Lis J.A. et al. 2012), Gogolin (BA89, Lis J.A. 1989a, Lis J.A. et al. 2012), Kietrz, I (BA85, Lis J.A. 1989a, Lis J.A. et Lis B. 1998a, Lis J.A. et al. 2012), Legnica (WS87, Scholz M.F.R. 1931, Lis J.A. et al. 2012), Ligota Wielka (XR49, Lis J.A. 1989a, Lis J.A. et al. 2012), Oława (XS64, Scholz M.F.R. 1931, Lis J.A. et al. 2012), Opole (YS01, Skora H. et al. 2013), Suchy Bór (BB91, Lis B. et Lis J.A. 2009, Lis J.A. et al. 2012), Wrocław, I (XS46, Assmann A. 1854, Scholz M.F.R. 1931, Lis J.A. et al. 2012)

Śląsk Górny
Bobrek (CA74, Stobiecki S. 1886, Lis J.A. et Lis B. 1998a, Lis J.A. et al. 2012), Bytom, I (CA58, Lis J.A. 1989b, Lis J.A. et Lis B. 1998a, Lis J.A. et al. 2012), Chełmek (CA75, Stobiecki S. 1886, Stobiecki S. 1915, Lis J.A. et Lis B. 1998a, Lis J.A. et al. 2012), Gliwice (CA37, Lis J.A. et Lis B. 1998a), Katowice, I (CA56, Lis J.A. 1989b, Lis J.A. et al. 2012), Katowice, Murcki (CA56, Lis J.A. et Lis B. 1998a), Las Segiecki (CA48, Lis J.A. 1989b, Lis J.A. et Lis B. 1998a, Lis J.A. et al. 2012), Libiąż (CA75, Stobiecki S. 1886, Lis J.A. et Lis B. 1998a, Lis J.A. et al. 2012), Łabędy (CA37, Lis J.A. 1989b, Lis J.A. et al. 2012), PK Góra św. Anny (BA99, Lis J.A. 1989a, Lis J.A. et Lis B. 1998a, Lis B. et Danielczok-Demska T. 2001, Lis J.A. et al. 2012), Przezchlebie (CA38, Lis J.A. 1989b, Lis J.A. et Lis B. 1998a, Lis J.A. et al. 2012), Strzelce Opolskie, I (CA09, Polentz G. 1943, Lis J.A. et Lis B. 1998a, Lis J.A. et al. 2012), Szymiszów, I (CA09, Lis J.A. 1989a, Lis J.A. et Lis B. 1998a, Lis J.A. et al. 2012), Ujazd, I (CA18, Polentz G. 1943, Lis J.A. et Lis B. 1998a, Lis J.A. et al. 2012), Wojciechów (CB13, Lis J.A. 1989a, Lis J.A. et Lis B. 1998a, Lis J.A. et al. 2012), Żarki (CA84, Stobiecki S. 1886, Lis J.A. et Lis B. 1998a, Lis J.A. et al. 2012)

Wyżyna Krakowsko-Wieluńska
Kraków (DA24, Stobiecki S. 1886, Smreczyński S. 1906b, Stobiecki S. 1915, Lis J.A. et al. 2012), Kraków, Borek Fałęcki (DA24, Stobiecki S. 1915, Lis J.A. et al. 2012), Kraków, Krzemionki (DA14, Stobiecki S. 1886, Smreczyński S. 1906b, Lis J.A. et al. 2012), Kraków, Wola Justowska (DA14, Stobiecki S. 1915), Przedmość, II (CB26, Noga P. et Lis B. 2015), Tyniec (DA14, Smreczyński S. 1906b, Lis J.A. et al. 2012), Zabierzów (DA15, Stobiecki S. 1886, Lis J.A. et al. 2012)

Wyżyna Lubelska
Gródek (GB03, Strawiński K. 1959c, Lis J.A. et al. 2012), Kazimierz Dolny (EB68, Cmoluchowa A. 1964, Lis J.A. et al. 2012), Lublin, Ogród Botaniczny (FB08, Cmoluchowa A. 1960, Lis J.A. et al. 2012), Michałówka (EB69, Strawiński K. 1957c, Lis J.A. et al. 2012), Opoka (EB63, Cmoluchowa A. 1971, Lis J.A. et al. 2012), Parchatka (EB69, Strawiński K. 1963, Lis J.A. et al. 2012), Puławy (EB69, Strawiński K. 1963, Lis J.A. 1989a, Lis J.A. et al. 2012), rez. Bagno Serebryskie (FB77, Lechowski L. et Smardzewska-Gruszczak Z. 2004, Lis J.A. et al. 2012), rez. Zawadówka (FB66, Smardzewska-Gruszczak Z. et Lechowski L. 2000, Lis J.A. et al. 2012), Sobianowice (FB18, Lechowski L. 1984, Lis J.A. et al. 2012), Wandzin (FB19, Fedorko J. 1957, Strawiński K. 1957b, Lis J.A. et al. 2012), Wólka Gołębska (EC60, Strawiński K. 1963, Lis J.A. et al. 2012), Wrotków (FB07, Cmoluchowa A. 1958, Lis J.A. et al. 2012)

Wyżyna Małopolska
Góry Wysokie (EB52, Lis J.A. 1989a, Lis J.A. et al. 2012), Grabowiec (DA79, Lis J.A. 1989a, Lis J.A. et al. 2012), Krzyżanowice (DA68, Lis J.A. 1989a, Lis J.A. et al. 2012), Łysa Góra, II (EB51, Strawiński K. 1958a, Lis J.A. et al. 2012), Podplebanek (DA68, Lis J.A. 1989a, Lis J.A. et al. 2012), Przedborski PK (DB25, Lis B. et Lis J.A. 2009), rez. Bukowa Góra, II (DB25, Lis B. et Lis J.A. 2009, Lis J.A. et al. 2012), rez. Murawy Dobromierskie (DB25, Lis B. et Lis J.A. 2009, Lis J.A. et al. 2012), Sielec (DA39, Fedorko J. 1959, Lis J.A. et al. 2012), Szaniecki PK (DB70, Taszakowski A. et al. 2016)

Wzgórza Trzebnickie
Nieszkowice (XS19, Hebda G. et Rutkowski T. 2013), Pasikurowice (XS47, Assmann A. 1854, Lis J.A. et al. 2012), Pierusza (XS29, Hebda G. et Rutkowski T. 2013), Smogorzówek (XS19, Hebda G. et Rutkowski T. 2013), Trzcinica Wołowska (XT20, Hebda G. et Rutkowski T. 2013), Wińsko (XT10, Hebda G. et Rutkowski T. 2013),


Lista wszystkich publikacji z pełnymi tytułami.

Copyright: Grzegorz Gierlasiński. 2013-2018.