STRONA GŁÓWNA        WYKAZ GATUNKÓW        IKONOGRAFIA        ROZMIESZCZENIE        PROGRAMY        PIŚMIENNICTWO        O PROJEKCIE       

Tingis ampliata




Beskid Wschodni
Dolina Górnej Ropy (EV17, Taszakowski A. 2012a), Przemyśl (FA21, Smreczyński S. 1908a, Lis B. 1996), Zarzecze (FA13, Krasucki A. 1919, Lis B. 1996)

Nizina Mazowiecka
Łomna (DD80, Lis B. 1996), Podkowa Leśna (DC87, Lis B. 1996), Warszawa, I (EC08, Smreczyński S. 1954, Pericart J. 1983, Lis B. 1996), Warszawa, Pelcowizna (EC09, Smreczyński S. 1954), Wiązowna (EC18, Lis B. 1996)

Nizina Sandomierska
Niepołomice (DA44, Smreczyński S. 1906b, Lis B. 1996), Wierzchosławice (DA84, Smreczyński S. 1954, Lis B. 1996)

Nizina Wielkopolsko-Kujawska
Inowrocław (CD15, Lis B. 1996), Kobylnica (XU41, Kasprowicz A. 1963, Lis B. 1996), Mosina (XT28, Kasprowicz A. 1963, Lis B. 1996), Wielkopolski PN (XT29, Lis B. 1996)

Pieniny
Pieniny (DV57, Taszakowski A. et Pasińska A. 2017)

Pobrzeże Bałtyku
Braniewo (DF22, Mikołajski M. 1962c, Lis B. 1996), Gdańsk, Sobieszewo (CF52, Smreczyński S. 1954, Lis B. 1996), Gdańsk, Wrzeszcz (CF42, Lis B. 1996), Gdynia, I (CF44, Lis B. et Kowalczyk J.K. 2017), Góra Rowokół (XA45, Korcz A. 2003), Kanał Gardno-Łeba (XA46, Korcz A. 2003), Kluki (XA56, Korcz A. 2003), Łowno (VV78, Lis J.A. 1992, Lis B. 1996), Słowiński PN, I (XA46, Korcz A. 2003)

Podlasie
Goniądz (FE12, Lis B. 1996), Huszcza (FC54, Strawiński K. 1966f, Lis B. 1996), Wojtówstwo (FE12, Lis J.A. et al. 1995, Lis B. 1996)

Pojezierze Mazurskie
Klewki (DE75, Mikołajski M. 1962c, Lis B. 1996), Łężany (EE07, Mikołajski M. 1961c, Mikołajski M. 1962c, Lis B. 1996), Olsztyn, Posorty (DE65, Mikołajski M. 1961c, Mikołajski M. 1962c, Mikołajski M. 1962d, Lis B. 1996), Stary Dwór (DE67, Mikołajski M. 1962c, Lis B. 1996), Tolko (DF81, Mikołajski M. 1962c, Lis B. 1996), Tomaszkowo (DE65, Mikołajski M. 1962c, Lis B. 1996), Urwitałt k. Mikołajek (EE46, Lis B. 1996)

Pojezierze Pomorskie
Goleniów (VV83, Wagner E. 1941a, Lis B. 1996), rez. Bielinek nad Odrą (VU46, Lis B. 2010a), Zakrzewska Osada (XV61, Tarnawski D. 2013a)

Puszcza Białowieska
Białowieża, I (FD94, Smreczyński S. 1954, Strawiński K. 1956b, Lis B. 1996, Hebda G. 2011)

Roztocze
Ulów (FA69, Tenenbaum S. 1921, Lis B. 1996), Zwierzyniec, II (FB30, Strawiński K. 1966c, Lis B. 1996)

Sudety Wschodnie
Lipy k. Prudnika (XR87, Hebda G. et Lis B. 2007)

Śląsk Dolny
Chrząstowice (BB91, Pytlik E. et al. 2017), Górażdże (BB80, Hohol-Kilinkiewicz A. et Czaja J. 2006), Kamień Śląski (BB90, Hebda G. 2006), Kwietno (XS07, Lis B. 1996), Malczyce (XS07, Lis B. 1996), Oleśnica (XS67, Scholz M.F.R. 1931, Lis B. 1996), Wrocław, I (XS46, Polentz G. 1944, Lis B. 1996)

Śląsk Górny
Bytom, I (CA58, Lis B. 1996, Lis J.A. et Lis B. 1998a), Katowice, I (CA56, Lis B. 1996, Lis J.A. et Lis B. 1998a), Miasteczko Śląskie (CA59, Lis J.A. et Lis B. 1998a), rez. Dolina Żabnika (CA86, Chłond D. et al. 2005)

Wyżyna Krakowsko-Wieluńska
Przedmość, I (CB16, Noga P. et Lis B. 2015), Przedmość, II (CB26, Noga P. et Lis B. 2015)

Wyżyna Lubelska
Kijany (FB28, Strawiński K. 1966f, Lis B. 1996), Krężnica Jara (FB06, Cmoluchowa A. 1971, Lis B. 1996), Lublin, I (FB07, Winiarska W. 1986, Lis B. 1996), Luszczów (FB28, Lechowski L. 1984, Lis B. 1996), Poleski PN (FC50, Piotrowski W. 1994, Lis B. 1996), rez. Brzeźno (FB87, Smardzewska-Gruszczak Z. et Lechowski L. 2006), rez. Zawadówka (FB66, Smardzewska-Gruszczak Z. et Lechowski L. 2000), Sawin (FB68, Cmoluchowa A. et Lechowski L. 1992, Lis B. 1996), Turka (FB18, Lechowski L. 1984, Lis B. 1996), Wólka Wytycka (FC50, Cmoluchowa A. et Lechowski L. 1988, Lis B. 1996), Wrotków (FB07, Cmoluchowa A. 1958, Lis B. 1996), Zaklików (EB72, Cmoluchowa A. 1971, Lis B. 1996), Zemborzyce (FB07, Cmoluchowa A. 1958, Lis B. 1996)

Wyżyna Małopolska
Bogucice (DA79, Lis B. 1996), Polana Polichno (DA69, Lis B. 1996)

Wzgórza Trzebnickie
Ose (XS89, Lanzke A. et Polentz G. 1942, Lis B. 1996),


Lista wszystkich publikacji z pełnymi tytułami.

Copyright: Grzegorz Gierlasiński. 2013-2018.