STRONA GŁÓWNA        WYKAZ GATUNKÓW        IKONOGRAFIA        ROZMIESZCZENIE        PROGRAMY        PIŚMIENNICTWO        O PROJEKCIE       

Tingis ampliata


Rozkład rekordów w czasie
1800-1825 1826-1850 1851-1875 1876-1900 1901-1925 1926-1950 1951-1975 1976-2000 2001-2025
4 4 23 27 35



Beskid Wschodni
Bartne, II (EV29, Taszakowski A. et Gorczyca J. 2018), Bednarka, II (EA20, Taszakowski A. et Gorczyca J. 2018), Blechnarka (EV17, Taszakowski A. et Gorczyca J. 2018), Dobrynia (EV39, Taszakowski A. et Gorczyca J. 2018), Dolina Górnej Ropy (EV17, Taszakowski A. 2012a), Libusza (EA10, Taszakowski A. et Gorczyca J. 2018), Lipinki (EA20, Taszakowski A. et Gorczyca J. 2018), Mrukowa (EV39, Taszakowski A. et Gorczyca J. 2018), Przemyśl (FA21, Smreczyński S. 1908a), Wysowa Zdrój (EV17, Taszakowski A. et Gorczyca J. 2018), Zarzecze (FA13, Krasucki A. 1919)

Nizina Mazowiecka
Łomna (DD80, Lis B. 1996), Podkowa Leśna (DC87, Lis B. 1996), Warszawa, I (EC08, Pericart J. 1983), Warszawa, Pelcowizna (EC09, Smreczyński S. 1954), Wiązowna (EC18, Lis B. 1996)

Nizina Sandomierska
Niepołomice (DA44, Smreczyński S. 1906b), Wierzchosławice (DA84, Smreczyński S. 1954)

Nizina Wielkopolsko-Kujawska
Chocz (XT96, Gierlasiński G. et al. 2018a), Inowrocław (CD15, Lis B. 1996), Kobylnica (XU41, Kasprowicz A. 1963), Kwileń (XT96, Gierlasiński G. et al. 2018a), Mosina (XT28, Kasprowicz A. 1963), Pleszew (XT95, Gierlasiński G. et al. 2018a), Słone, II (WT25, Gierlasiński G. et al. 2019b), Wielkopolski PN (XT29, Lis B. 1996), Żegocin (XT96, Gierlasiński G. et al. 2018a)

Pieniny
Pieniny (DV57, Taszakowski A. et Pasińska A. 2017)

Pobrzeże Bałtyku
Braniewo (DF22, Mikołajski M. 1962c), Gdańsk, Sobieszewo (CF52, Smreczyński S. 1954), Gdańsk, Wrzeszcz (CF42, Lis B. 1996), Gdynia, I (CF44, Lis B. et Kowalczyk J.K. 2017), Góra Rowokół (XA45, Korcz A. 2003), Kluki (XA56, Korcz A. 2003), Łowno (VV78, Lis J.A. 1992), Słowiński PN, I (XA46, Korcz A. 2003)

Podlasie
Goniądz (FE12, Lis B. 1996), Huszcza (FC54, Strawiński K. 1966f), Wojtówstwo (FE12, Lis J.A. et al. 1995)

Pojezierze Mazurskie
(Mikołajski M. 1962b), Klewki (DE75, Mikołajski M. 1961c, Mikołajski M. 1962c), Łężany (EE07, Mikołajski M. 1961c, Mikołajski M. 1962c), Olsztyn, Posorty (DE65, Mikołajski M. 1961c, Mikołajski M. 1962c, Mikołajski M. 1962d), Stary Dwór (DE67, Mikołajski M. 1962c), Tolko (DF81, Mikołajski M. 1962c), Tomaszkowo (DE65, Mikołajski M. 1962c), Urwitałt k. Mikołajek (EE46, Lis B. 1996)

Pojezierze Pomorskie
Goleniów (VV83, Wagner E. 1941a), rez. Bielinek nad Odrą (VU46, Lis B. 2010a), Zakrzewska Osada (XV61, Tarnawski D. 2013a)

Pomorze
(Stichel W. 1956)

Puszcza Białowieska
Białowieski PN, I (FD94, Hebda G. et Gutowski J. 2019), Białowieża, I (FD94, Smreczyński S. 1954, Strawiński K. 1956b, Hebda G. 2011)

Roztocze
Ulów (FA69, Tenenbaum S. 1921), Zwierzyniec, II (FB30, Strawiński K. 1966c)

Sudety Wschodnie
Lipy k. Prudnika (XR87, Hebda G. et Lis B. 2007)

Śląsk Dolny
Chrząstowice (BB91, Pytlik E. et al. 2017), Górażdże (BB80, Hohol-Kilinkiewicz A. et Czaja J. 2006), Kamień Śląski (BB90, Hebda G. 2006), Kwietno, I (XS07, Lis B. 1996), Malczyce (XS07, Lis B. 1996), Oleśnica (XS67, Scholz M.F.R. 1931), Wrocław, I (XS46, Lis B. 1996), Wrocław, Wojnów (XS46, Polentz G. 1944)

Śląsk Górny
Bytom, I (CA58, Lis J.A. 1989b), Katowice, I (CA56, Lis J.A. 1989b), Miasteczko Śląskie (CA59, Lis B. 1996), rez. Dolina Żabnika (CA86, Chłond D. et al. 2005)

Wyżyna Krakowsko-Wieluńska
Przedmość, I (CB16, Noga P. et Lis B. 2015), Przedmość, II (CB26, Noga P. et Lis B. 2015)

Wyżyna Lubelska
Kijany (FB28, Strawiński K. 1966f), Krężnica Jara (FB06, Cmoluchowa A. 1971), Lublin, I (FB07, Winiarska W. 1986), Luszczów (FB28, Lechowski L. 1984), Poleski PN (FC50, Piotrowski W. 1994), rez. Brzeźno (FB87, Smardzewska-Gruszczak Z. et Lechowski L. 2006), rez. Zawadówka (FB66, Smardzewska-Gruszczak Z. et Lechowski L. 2000), Sawin (FB68, Cmoluchowa A. et Lechowski L. 1992), Turka (FB18, Lechowski L. 1984), woj. lubelskie (Strawiński K. 1966d), Wólka Wytycka (FC50, Cmoluchowa A. et Lechowski L. 1988), Wrotków (FB07, Cmoluchowa A. 1958), Zaklików (EB72, Cmoluchowa A. 1971), Zemborzyce (FB07, Cmoluchowa A. 1958)

Wyżyna Małopolska
Bogucice (DA79, Lis B. 1996), Polana Polichno (DA69, Lis B. 1996)

Wzgórza Trzebnickie
Kuraszków (XS38, Bugaj-Nawrocka A. et al. 2018), Oborniki Śląskie (XS38, Bugaj-Nawrocka A. et al. 2018), Ose (XS89, Lanzke A. et Polentz G. 1942), Piotrkowiczki (XS48, Bugaj-Nawrocka A. et al. 2018), Rościsławice (XS28, Bugaj-Nawrocka A. et al. 2018)


Lista wszystkich publikacji z pełnymi tytułami.

Copyright: Grzegorz Gierlasiński. 2013-2019.