STRONA GŁÓWNA        WYKAZ GATUNKÓW        IKONOGRAFIA        ROZMIESZCZENIE        PROGRAMY        PIŚMIENNICTWO        O PROJEKCIE       

Tingis cardui




Beskid Wschodni
Bircza (FA00, Lis B. 1996), Brylińce (FA20, Klasa A. et Palaczyk A. 2004), Ciężkowice (DA91, Lis B. 1996), Iwonicz (EV59, Strawiński K. 1953, Lis B. 1996), Jaśliska (EV57, Taszakowski A. et Gorczyca J. 2018), Krościenko (FV28, Kotula B. 1890, Lis B. 1996), Przemyśl (FA21, Kotula B. 1890, Lis B. 1996)

Beskid Zachodni
Babia Góra (CV99, Stobiecki S. 1883, Lis B. 1996, Lis B. et al. 2002, Celary W. 2003), Bieńkowice (DA32, Smreczyński S. 1906b, Lis B. 1996), Głogoczów (DA12, Stobiecki S. 1915, Lis B. 1996), Gorce (DV39, Smreczyński S. 1910b, Lis B. 1996), Kasina Wielka (DA30, Lis B. 1996), Kicarz (DV87, Lis B. 1996), Krynica (DV97, Lis B. 1996), Łomnica (DV87, Lis B. 1996), Maków Podhalański (DA00, Lis B. 1996), Myślenice (DA12, Lis B. 1996), Niedźwiedź (DV39, Lis B. 1996), Nowy Sącz (DV79, Lis B. 1996), Piwniczna (DV77, Lis B. 1996), Poręba Wielka (DV39, Lis B. 1996), Rabka (DV29, Lis B. 1996), Radocza (CA93, Stobiecki S. 1915, Lis B. 1996), Roztoka Wielka (DV97, Stobiecki S. 1915, Lis B. 1996), Rytro (DV78, Stobiecki S. 1915, Lis B. 1996), Siercza (DA33, Stobiecki S. 1915, Lis B. 1996)

Bieszczady
(Gorczyca J. et Lis J.A. 2000), Radoszyce (EV76, Kotula B. 1890, Lis B. 1996)

Galicja
(Nowicki M. 1865, Lis B. 1996)

Góry Świętokrzyskie
Chełmowa Góra, II (EB03, Strawiński K. 1962a, Lis B. 1996), Łysa Góra, I (EB03, Strawiński K. 1962a, Lis B. 1996)

Kotlina Nowotarska
Biały Dunajec, I (DV27, Lis B. 1996), Zaskale (DV27, Smreczyński S. 1906b, Lis B. 1996)

Nizina Mazowiecka
Kampinos (DC69, Lis B. 1996), Łomna (DD80, Lis B. 1996), Skierniewice (DC45, Strawiński K. 1936, Lis B. 1996), Szymanów, I (DC57, Lis B. 1996), Teresin (DC58, Lis B. 1996), Warszawa, Bielany (DC99, Lis B. 1996), Warszawa, Gocławek (EC08, Lis B. 1996)

Nizina Sandomierska
Jaksmanice (FA31, Kotula B. 1890, Lis B. 1996), Sandomierz (EB51, Strawiński K. 1958a, Lis B. 1996), Tarnów (DA93, Lis B. 1996), Zaleszany (EB61, Stobiecki S. 1915, Lis B. 1996)

Nizina Wielkopolsko-Kujawska
(Szulczewski A. 1913, Lis B. 1996), Ciechocinek (CD55, Lis B. 1996), Głogów (WT72, Scholtz H. 1847, Assmann A. 1854, Lis B. 1996), Janowiec Wielkopolski (XU64, Szulczewski A. 1908, Lis B. 1996), Krośniewice (CC79, Lis B. 1996), Łęczyca (CC76, Lis B. 1996), Mielnica Duża (CD21, Lis B. 1996), Piła, II (YT05, Gierlasiński G. et al. 2018a), Pleszew (XT95, Gierlasiński G. et al. 2018a), Poznań, I (XU30, Stichel W. 1933, Lis B. 1996), Promno (XU51, Kasprowicz A. 1963, Lis B. 1996), Wielkopolski PN (XT29, Lis B. 1996)

Pieniny
Kras (DV67, Taszakowski A. et Pasińska A. 2017), Krościenko nad Dunajcem (DV57, Lis B. 1996), Pieniny (DV57, Taszakowski A. et Pasińska A. 2017)

Pobrzeże Bałtyku
Bruskowo (XA24, Karl O. 1935, Lis B. 1996), Charnowo (XA24, Karl O. 1935, Lis B. 1996), Chłapowo (CF37, Lis B. 1996), Chrząszczewo (VV87, Lis B. 1996), Dziwnów (VV88, Lis B. 1996), Gdańsk, I (CF42, Stichel W. 1960, Lis B. 1996), Gdańsk, Sobieszewo (CF52, Lis B. 1996), Modlinek (XA14, Gierlasiński G. et al. 2018b), Mostowe Błota (CF35, Enderlein G. 1908, Lis B. 1996), Orzechowo (XA25, Karl O. 1935, Lis B. 1996), Puck (CF36, Lis B. 1996), Rozewie (CF27, Lis B. 1996)

Podlasie
Goniądz (FE12, Lis B. 1996), Łomazy (FC45, Strawiński K. 1966f, Lis B. 1996)

Pojezierze Mazurskie
Biskupiec (DE96, Stichel W. 1960, Lis B. 1996), Tomaszkowo (DE65, Mikołajski M. 1961c, Lis B. 1996), Urwitałt k. Mikołajek (EE46, Lis B. 1996)

Pojezierze Pomorskie
Goleniów (VV83, Schmidt E. 1928, Lis B. 1996), Kamień Pomorski (VV88, Schmidt E. 1928, Lis B. 1996), rez. Bielinek nad Odrą (VU46, Lis B. 2010a)

Prusy Wschodnie
(Stichel W. 1956, Lis B. 1996)

Prusy
(Siebold C.T. 1839, Lis B. 1996)

Puszcza Białowieska
Białowieski PN (FD94, Strawiński K. 1956b, Lis B. 1996), Białowieża, I (FD94, Lis B. 1996)

Roztocze
Kąty (FB41, Cmoluchowa A. et Lechowski L. 1994, Lis B. 1996), Łabunie (FB61, Strawiński K. 1960a, Lis B. 1996), Paary (FA68, Strawiński K. 1956a, Lis B. 1996), Sikliwice (FA58, Strawiński K. 1959b, Lis B. 1996), Wólka Łosiniecka (FA68, Strawiński K. 1959b, Lis B. 1996), Zwierzyniec, II (FB30, Strawiński K. 1966a, Lis B. 1996), Zwierzyniec, Wygwizdów (FB30, Strawiński K. 1956a, Lis B. 1996)

Sudety Wschodnie
Jarnołtówek (XR77, Lis B. et Lis J.A. 2002a), Lipy k. Prudnika (XR87, Lis B. et Lis J.A. 2002a)

Sudety Zachodnie
(Scholz M.F.R. 1931, Lis B. 1996), Cieplice Śląskie Zdrój (WS43, Scholtz H. 1847, Assmann A. 1854, Lis B. 1996), Jedlina Zdrój (WS92, Scholtz H. 1847, Assmann A. 1854, Lis B. 1996), Szczawno Zdrój (WS82, Scholtz H. 1847, Assmann A. 1854, Lis B. 1996)

Śląsk Dolny
(Scholz M.F.R. 1931, Lis B. 1996), Dębice, I (XS06, Lis B. 1996), Gogolin (BA89, Hebda G. 2006), Górażdże (BB80, Hohol-Kilinkiewicz A. et Czaja J. 2006), Kwietno (XS07, Lis B. 1996), Redlice (WS98, Assmann A. 1854, Lis B. 1996), Strzegom (WS94, Lis B. 1996), Wrocisławice (XS06, Lis B. 1996), Wrocław, I (XS46, Scholtz H. 1847, Assmann A. 1854, Lis B. 1996)

Śląsk Górny
Chełmek (CA75, Stobiecki S. 1886, Lis B. 1996, Lis J.A. et Lis B. 1998a), Chorzów (CA57, Lis J.A. 1989b, Lis B. 1996, Lis J.A. et Lis B. 1998a), Kamieniec k. Zbrosławic (CA38, Lis J.A. 1989b, Lis B. 1996), Katowice, I (CA56, Lis J.A. 1989b, Lis B. 1996, Lis J.A. et Lis B. 1998a), Ligota Dolna, I (CB05, Lis B. 1996, Lis J.A. et Lis B. 1998a), PK Góra św. Anny (BA99, Lis B. et Danielczok-Demska T. 2001), rez. Kamienna Góra (BA99, Lis B. et Danielczok-Demska T. 2001), rez. Żabie Doły (CA57, Musik K. 2010), Zbrosławice (CA38, Lis J.A. et Lis B. 1998a)

Śląsk
(Weigel J.A.V. 1806, Scholtz H. 1850, Scholz M.F.R. 1931, Stichel W. 1933, Lis B. 1996)

Tatry
Dolina Białej Wody (DV35, Lis B. 1996), Hala Miętusia (DV15, Lis B. 1996), Kopieniec (DV25, Lis B. 1996), Mała Łąka (DV25, Lis B. 1996), Nosal (DV25, Lis B. 1996), Tatry (DV25, Smreczyński S. 1906b, Smreczyński S. 1954, Lis B. 1996)

Wyżyna Krakowsko-Wieluńska
Czatkowice (DA05, Smreczyński S. 1906b, Lis B. 1996), Kobylany (DA15, Smreczyński S. 1906b, Lis B. 1996), Kraków, Błonia (DA24, Stobiecki S. 1886, Stobiecki S. 1915), Kraków (DA24, Nowicki M. 1868, Smreczyński S. 1906b, Lis B. 1996), Ojcowski PN, Czyżówki (DA16, Chłond D. et Gorczyca J. 2009), Ojcowski PN, Dolina Sąspowska (DA16, Chłond D. et Gorczyca J. 2009), Ojcowski PN, Ojców (DA16, Chłond D. et Gorczyca J. 2009), Ojcowski PN, Opalówki (DA16, Chłond D. et Gorczyca J. 2009), Ojcowski PN, Pieskowa Skała (DA16, Chłond D. et Gorczyca J. 2009), Ojcowski PN, Skała Golanka (DA15, Chłond D. et Gorczyca J. 2009), Ojcowski PN, Skała Jonaszówka (DA16, Chłond D. et Gorczyca J. 2009), Ojcowski PN, Skamieniały Wędrowiec (DA16, Chłond D. et Gorczyca J. 2009), Ojcowski PN, Wąwóz Korytania (DA16, Chłond D. et Gorczyca J. 2009), Przedmość, II (CB26, Noga P. et Lis B. 2015), Rudawa (DA05, Stobiecki S. 1915, Lis B. 1996), Ujazd, II (DA15, Lis B. 1996)

Wyżyna Lubelska
Dobre (EB68, Cmoluchowa A. 1964, Lis B. 1996), Dratów (FB39, Cmoluchowa A. et Lechowski L. 1988, Lis B. 1996), Gródek (GB03, Strawiński K. 1959c, Lis B. 1996), Hrubieszów (GB03, Lis B. 1996), Kaniwola (FB49, Cmoluchowa A. et Lechowski L. 1988, Lis B. 1996), Kazimierz Dolny (EB68, Strawiński K. 1966f, Lis B. 1996), Krężnica Jara (FB06, Cmoluchowa A. 1971, Lis B. 1996), Lublin, Ogród Botaniczny (FB08, Cmoluchowa A. 1960, Lis B. 1996), Łuszczów (FB28, Lechowski L. 1984, Lis B. 1996), Męćmierz (EB68, Cmoluchowa A. 1964, Lis B. 1996), Michałówka (EB69, Strawiński K. 1963), rez. Bagno Serebryskie (FB77, Lechowski L. et Smardzewska-Gruszczak Z. 2004), rez. Brzeźno (FB87, Smardzewska-Gruszczak Z. et Lechowski L. 2006), Ruda Czechowska (EB69, Strawiński K. 1963, Lis B. 1996), Rudnik (FB18, Lechowski L. 1984, Lis B. 1996), Sawin (FB68, Cmoluchowa A. et Lechowski L. 1992, Lis B. 1996), Turka (FB18, Lechowski L. 1984, Lis B. 1996), Wandzin (FB19, Strawiński K. 1957b, Strawiński K. 1966f, Lis B. 1996), Wrotków (FB07, Cmoluchowa A. 1958, Lis B. 1996), Zemborzyce (FB07, Cmoluchowa A. 1958, Lis B. 1996)

Wyżyna Małopolska
Chęciny (DB62, Lis B. 1996), rez. Góry Pieprzowe (EB51, Lis B. 2012), Sielec (DA39, Fedorko J. 1959, Lis B. 1996)


Lista wszystkich publikacji z pełnymi tytułami.

Copyright: Grzegorz Gierlasiński. 2013-2018.