START        WYKAZ GATUNKÓW        IKONOGRAFIA        ROZMIESZCZENIE        PROGRAMY        PI¦MIENNICTWO        METODYKA        LINKI        O PROJEKCIE

Tingis reticulata


Rozkład rekordów w czasie
1800-1825 1826-1850 1851-1875 1876-1900 1901-1925 1926-1950 1951-1975 1976-2000 2001-2025
5 8 8 21 15 24 20 3
Ostatni przedział czasowy uwzględnia również dane w druku (zob. Pi¶miennictwo), których nie wyszczególniono w wykazie stanowisk



Beskid Wschodni
Bircza (FA00, Smreczyński 1908a), Przemy¶l (FA21, Smreczyński 1908a)

Beskid Zachodni
Bieńkowice (DA32, Smreczyński 1906b), Cieszyn (CA21, Lis B. 1996), Lachowice (CA90, Nowicki 1868), Melsztyn (DA62, Smreczyński 1954), Poręba Wielka (DV39, Smreczyński 1954), Roztoka Wielka (DV97, Stobiecki 1915), Rytro (DV78, Stobiecki 1915), Słotwina (DA73, Smreczyński 1954), Wrz±sowice (DA23, Stobiecki 1915)

Galicja Zachodnia
(Łomnicki 1882)

Galicja
(Nowicki 1865)

Nizina Mazowiecka
Warszawa, I (EC08, Pericart 1983)

Nizina Sandomierska
Grodkowice (DA43, Lis B. 1996), Kaczmary (FA31, Kotula 1890)

Nizina Wielkopolsko-Kujawska
(Schumacher 1913a), Brudzyń (XU65, Szulczewski 1913), Głogów (WT72, Scholtz 1847, Assmann 1854, Scholz 1931), Osowa Góra (XT29, Lis B. 1996), Poznań, I (XU30, Stichel 1933), Turew (XT27, Trojan 1989)

Pieniny
Polana Wyrobek (DV57, Hebda et ¦cibior 2016)

Pobrzeże Bałtyku
Strzelinko (XA24, Karl 1935)

Pojezierze Pomorskie
Goleniów (VV83, Schmidt 1928)

Prusy Wschodnie
(Stichel 1956)

Roztocze
Kruglik (FB40, Cmoluchowa et Lechowski 1994), Łabunie (FB61, Strawiński 1960a), Panasówka (FB20, Strawiński 1966f), Ulów (FA69, Tenenbaum 1921)

Sudety Wschodnie
Konradów (XR27, Scholtz 1847, Assmann 1854)

Sudety Zachodnie
Jelenia Góra, Cieplice ¦l±skie-Zdrój (WS43, Scholtz 1847), Karłów (WR99, Lis B. 1996), Sierpnica (XS01, Scholz 1931), Staniszów (WS53, Assmann 1854, Scholz 1931), Szczawno Zdrój (WS82, Scholtz 1850, Assmann 1854, Scholz 1931)

¦l±sk Dolny
Gogolin (BA89, Lis J.A. 1989b), Góry Sowie (XA46, Scholz 1931), Kwietno, I (XS07, Lis B. 1996), Strzegom (WS94, Lis B. 1996), ¦roda ¦l±ska (XS16, Lis B. 1996)

¦l±sk Górny
Bukowica (CA84, Stobiecki 1886), Bukowno (CA87, Lis J.A. 1989b), Bytom, I (CA58, Lis J.A. 1989b), Chełmek (CA75, Stobiecki 1915, Smreczyński 1954), Jemielnica (CB10, Lis J.A. 1989b), Las Segiecki (CA48, Lis J.A. 1989b), Libi±ż (CA75, Stobiecki 1915), Racibórz (CA05, Scholtz 1847, Assmann 1854, Scholz 1931), rez. Kamienna Góra (BA99, Polentz 1943, Lis B. 1994, Lis B. et Danielczok-Demska 2001), Szymiszów, I (CA09, Lis J.A. 1989b)

¦l±sk
(Stichel 1933)

Wyżyna Krakowsko-Wieluńska
Czerna (DA05, Smreczyński 1906b), D±browa, III (DA43, Stobiecki 1915), Kraków, Bielany (DA14, Smreczyński 1954), Kraków, Krzemionki (DA14, Stobiecki 1886, Smreczyński 1906b, Smreczyński 1954), Kraków, Lasotnia (DA14, Stobiecki 1915, Lis B. 1996), Kraków, Podgórki (DA14, Smreczyński 1954), Kraków, Przegorzalska Skała (DA14, Smreczyński 1954), Kraków, Przegorzały (DA14, Stobiecki 1915), Kraków, Tyniec (DA14, Smreczyński 1954), Kraków (DA24, Lis B. 1996), Ojcowski PN, Ojców (DA16, Smreczyński 1954), Rudawa (DA05, Stobiecki 1915), Ujazd, II (DA15, Smreczyński 1954), Wierzchowie (DA15, Smreczyński 1954)

Wyżyna Lubelska
Goł±b (EC60, Cmoluchowa 1971), Gródek (GB03, Strawiński 1959c), Janów Lubelski (EB91, Piasecka 1960), Męćmierz (EB68, Cmoluchowa 1964), rez. Stawska Góra (FB67, Strawiński 1959a), Sawin (FB68, Cmoluchowa et Lechowski 1992), Wandzin (FB19, Fedorko 1957, Strawiński 1957b), Zaklików (EB72, Cmoluchowa 1971)

Wzgórza Trzebnickie
(Scholz 1931), Oborniki ¦l±skie (XS38, Assmann 1854)


Lista wszystkich publikacji z pełnymi tytułami.

Copyright: Grzegorz Gierlasiński. 2013-2020.