STRONA GŁÓWNA        WYKAZ GATUNKÓW        IKONOGRAFIA        ROZMIESZCZENIE        PROGRAMY        PIŚMIENNICTWO        O PROJEKCIE       

Trapezonotus dispar




Beskid Wschodni
Blechnarka (EV17, Taszakowski A. et Gorczyca J. 2018), Hureczko (FA31, Kotula B. 1890), Prałkowce (FA21, Kotula B. 1890), Przemyśl, Szechynie (FA41, Kotula B. 1890), Przemyśl, Trzy Krzyże (FA21, Kotula B. 1890), Przemyśl, Winna Góra (FA21, Kotula B. 1890), Przemyśl, Wzniesienie (FA21, Kotula B. 1890), Przemyśl, Zasanie (FA21, Kotula B. 1890), Przemyśl (FA21, Kotula B. 1890, Smreczyński S. 1908a)

Beskid Zachodni
Babia Góra (CV99, Lis B. et al. 2002, Celary W. 2003), Kasina Wielka (DA30, Smreczyński S. 1910b), Krzyszkowice (DA22, Stobiecki S. 1886), Maków Podhalański (DA00, Smreczyński S. 1954), Poręba Wielka (DV39, Smreczyński S. 1910b), Roztoka Mała (DV69, Stobiecki S. 1915), Rytro (DV78, Stobiecki S. 1915), Stary Groń (CA50, Matuszczyk J. et Taszakowski A. 2017)

Nizina Sandomierska
Tarnów, Góra Św. Marcina (EA03, Smreczyński S. 1954)

Nizina Wielkopolsko-Kujawska
Gorzewo (XU64, Szulczewski A. 1913)

Pobrzeże Bałtyku
Góra Rowokół (XA45, Korcz A. 2003), Słowiński PN, I (XA46, Korcz A. 2003)

Puszcza Białowieska
Białowieski PN (FD94, Strawiński K. 1956b)

Roztocze
Łabunie (FB61, Strawiński K. 1960a), Susiec (FA58, Strawiński K. 1959b), Wólka Łosiniecka (FA68, Strawiński K. 1959b), Zwierzyniec, II (FB30, Strawiński K. 1956a)

Sudety Wschodnie
Tylna Kopa (XR77, Lis B. et Lis J.A. 2002a)

Śląsk Dolny
Legnica (WS87, Scholz M.F.R. 1931), Leszczyna (WS65, Scholz M.F.R. 1931), Lubin, I (WS89, Scholz M.F.R. 1931), Złotoryja (WS66, Scholz M.F.R. 1931)

Śląsk Górny
Bobrek (CA74, Stobiecki S. 1886), Bytom, I (CA58, Lis J.A. et Lis B. 1998a), Chełmek (CA75, Stobiecki S. 1886), Dąb (CA75, Stobiecki S. 1886), Gromiec (CA74, Stobiecki S. 1886), Jagienieckie Łąki (YS03, Hebda G. et Mazur M.A. 2010b), Libiąż (CA75, Stobiecki S. 1886), Lipowiec, I (CA84, Stobiecki S. 1886), Żarki (CA84, Stobiecki S. 1886)

Tatry
Dolina Małej Łąki (DV25, Smreczyński S. 1954), Dolina za Bramką (DV25, Smreczyński S. 1954), Łysanki (DV25, Smreczyński S. 1954), Sarnia Skała (DV25, Smreczyński S. 1954), Tatry (DV25, Łomnicki M. 1882), Toporowy Staw (DV25, Smreczyński S. 1954), Zakopane, Las Białego (DV25, Smreczyński S. 1954)

Wyżyna Krakowsko-Wieluńska
Czerna (DA05, Stobiecki S. 1886, Smreczyński S. 1954), Dubie (DA05, Stobiecki S. 1915), Kraków, Bielany (DA14, Stobiecki S. 1886), Kraków, Kosocice (DA23, Smreczyński S. 1954), Kraków, Krzemionki (DA14, Stobiecki S. 1886), Kraków, Las Wolski (DA14, Smreczyński S. 1954), Kraków, Panieńskie Skały (DA14, Stobiecki S. 1886), Kraków, Przegorzały (DA14, Stobiecki S. 1886, Smreczyński S. 1906b), Kraków, Sikornik (DA14, Stobiecki S. 1886), Ojcowski PN, Czyżówki (DA16, Chłond D. et Gorczyca J. 2009), Ojcowski PN, Polana Goplana (DA16, Chłond D. et Gorczyca J. 2009), Sąspów (DA16, Smreczyński S. 1906b), Zabierzów (DA15, Stobiecki S. 1886)

Wyżyna Lubelska
Wandzin (FB19, Fedorko J. 1957)

Wyżyna Małopolska
Sielec (DA39, Fedorko J. 1959)

Wzgórza Trzebnickie
Ostrzeszów, okolice (YS09, Lis J.A. et Lis B. 1997)


Lista wszystkich publikacji z pełnymi tytułami.

Copyright: Grzegorz Gierlasiński. 2013-2018.