STRONA GŁÓWNA        WYKAZ GATUNKÓW        IKONOGRAFIA        ROZMIESZCZENIE        PROGRAMY        PIŚMIENNICTWO        O PROJEKCIE       

Trigonotylus ruficornis




Beskid Wschodni
Przemyśl (FA21, Kotula B. 1890, Gorczyca J. et Wolski A. 2011)

Beskid Zachodni
Bieńkowice (DA32, Smreczyński S. 1906b, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), Kossowa (CA93, Stobiecki S. 1915, Strawiński K. 1936, Gorczyca J. et Wolski A. 2011)

Bieszczady
(Gorczyca J. et Lis J.A. 2000, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), Jawornik (EV86, Gorczyca J. et Herczek A. 1988, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), Komańcza (EV76, Gorczyca J. et Herczek A. 1988, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), Połonina Wielka Rawka (FV13, Gorczyca J. et Herczek A. 1988, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), Rzepedź (EV86, Gorczyca J. et Herczek A. 1988, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), Turzańsk (EV86, Gorczyca J. et Herczek A. 1988, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), Ustrzyki Górne, I (FV24, Gorczyca J. et Herczek A. 1988, Gorczyca J. et Wolski A. 2011)

Galicja
(Nowicki M. 1864, Nowicki M. 1865, Gorczyca J. et Wolski A. 2011)

Kotlina Nowotarska
Zakopane (DV26, Smreczyński S. 1906b, Gorczyca J. et Wolski A. 2011)

Nizina Mazowiecka
Dziekanów Leśny (DC99, Bilewicz-Pawińska T. 1965, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), Gołotczyzna (DD74, Bilewicz-Pawińska T. 1976a, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), Jadwisin (ED41, Bilewicz-Pawińska T. 1965, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), Łomna (DD80, Bilewicz-Pawińska T. 1965, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), Puszcza Biała (ED54, Cmoluchowa A. et Lechowski L. 1993, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), Warszawa, Młociny (DC99, Bilewicz-Pawińska T. 1959, Bilewicz-Pawińska T. 1961a, Bilewicz-Pawińska T. 1965, Gorczyca J. et Wolski A. 2011)

Nizina Wielkopolsko-Kujawska
(Szulczewski A. 1913, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), Duninów (CD92, Strawiński K. 1965b, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), Głogów (WT72, Assmann A. 1854, Scholz M.F.R. 1931, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), Poznań, I (XU30, Studziński A. et Małachowska D. 1973, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), Puszcza Zielonka (XU42, Skórka S. 1994, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), Śrem (XT37, Korcz A. 1976a, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), Turew (XT27, Trojan P. 1989)

Pieniny
Trzy Korony (DV57, Smreczyński S. 1906b, Gorczyca J. et Wolski A. 2011)

Pobrzeże Bałtyku
Czołpińskie Wydmy (XA46, Korcz A. 2003, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), Dąbki (WA82, Enderlein G. 1908, Stichel W. 1960, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), Gdańsk (CF42, Stichel W. 1960, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), Karwia (CF27, Enderlein G. 1908, Stichel W. 1960, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), Puck (CF36, Enderlein G. 1908, Stichel W. 1960, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), Żarnowiec, II (CF17, Enderlein G. 1908, Stichel W. 1960, Gorczyca J. et Wolski A. 2011)

Podlasie
Dolistowo (FE33, Herczek A. 1982, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), Parczew (FC32, Bogutyn L. et Strawiński K. 1966, Gorczyca J. et Wolski A. 2011)

Pojezierze Mazurskie
(Mikołajski M. 1962b, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), Olsztyn, Posorty (DE65, Mikołajski M. 1962d, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), Świętajno (EE88, Strawiński K. 1957a, Gorczyca J. et Wolski A. 2011)

Pojezierze Pomorskie
Bory Tucholskie (CE05, Kuhlgatz T. 1901, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), Kalisz Pomorski (WV60, Herczek A. et Nakonieczny M. 1987, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), Recz (WV30, Karl O. 1935, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), rez. Bielinek nad Odrą (VU46, Engel H. et Hedicke H. 1936, Engel H. 1938, Lis B. 2010a, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), Słupsk (XA33, Karl O. 1935, Gorczyca J. et Wolski A. 2011)

Pomorze
(Enderlein G. 1908, Stichel W. 1933, Gorczyca J. et Wolski A. 2011)

Prusy
(Siebold C.T. 1839, Brischke C.G.A. 1871, Stichel W. 1933, Gorczyca J. et Wolski A. 2011)

Puszcza Białowieska
Białowieski PN (FD94, Gorczyca J. 1999, Gorczyca J. 2001, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), Białowieża, I (FD94, Hebda G. 2011), Puszcza Białowieska, I (FD94, Trojan P. et al. 1994)

Roztocze
rez. Wieprzec (FB51, Cmoluchowa A. et Lechowski L. 1994, Lechowski L. et Cmoluchowa A. 1996, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), Ulów (FA69, Tenenbaum S. 1921, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), Wólka Łosiniecka (FA68, Strawiński K. 1959b)

Sudety Wschodnie
Masyw Śnieżnika (XR36, Polentz G. 1944, Gorczyca J. et Wolski A. 2011)

Sudety Zachodnie
Jedlina Zdrój (WS92, Scholz M.F.R. 1931, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), Jelenia Góra (WS53, Scholtz H. 1847, Assmann A. 1854, Scholz M.F.R. 1931, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), Szczawno Zdrój (WS82, Scholtz H. 1847, Assmann A. 1854, Scholz M.F.R. 1931, Gorczyca J. et Wolski A. 2011)

Śląsk Dolny
Chrząstowice (BB91, Pytlik E. et al. 2017), Górażdże (BB80, Hohol-Kilinkiewicz A. et Czaja J. 2006, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), Legnica (WS87, Scholz M.F.R. 1931, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), Lubin, I (WS89, Scholz M.F.R. 1931, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), Oleśnica (XS67, Scholz M.F.R. 1931, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), Strzegom (WS94, Assmann A. 1854, Scholz M.F.R. 1931, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), Wrocław, I (XS46, Scholtz H. 1847, Assmann A. 1854, Scholz M.F.R. 1931, Polentz G. 1944, Kania C. 1962, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), Złotoryja (WS66, Assmann A. 1854, Scholz M.F.R. 1931, Gorczyca J. et Wolski A. 2011)

Śląsk Górny
Krasków (CB05, Hanus K. et Lis B. 2014), Ligota Dolna, I (CB05, Hanus K. et Lis B. 2014), Markotów Duży (BB95, Hanus K. et Lis B. 2014), Większyce (BA98, Schubert K. 1934, Lis J.A. et Lis B. 1998a, Gorczyca J. et Wolski A. 2011)

Śląsk
(Schilling P.S. 1846, Stichel W. 1933, Gorczyca J. et Wolski A. 2011)

Tatry
Dolina Chochołowska (DV15, Lis B. et al. 2004, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), Dolina Kościeliska (DV15, Lis B. et al. 2004, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), Dolina Pięciu Stawów (DV25, Lis B. et al. 2004, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), Dolina Strążyska (DV25, Smreczyński S. 1906b, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), Dolina Suchej Wody (DV25, Lis B. et al. 2004, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), Morskie Oko (DV35, Lis B. et al. 2004, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), Tatry (DV25, Nowicki M. 1867, Nowicki M. 1868, Strawiński K. 1936, Smreczyński S. 1954, Gorczyca J. et Wolski A. 2011)

Wyżyna Krakowsko-Wieluńska
Dolina Sąspowska (DA16, Chłond D. et Gorczyca J. 2009), Grodzisko (DA16, Chłond D. et Gorczyca J. 2009), Kraków (DA24, Smreczyński S. 1906b, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), Ojcowski PN (DA16, Chłond D. et Gorczyca J. 2009, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), Olsztyn, II (CB72, Gorczyca J. 1994a, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), Przedmość, I (CB16, Noga P. et Lis B. 2015), Skamieniały Wędrowiec (DA16, Chłond D. et Gorczyca J. 2009)

Wyżyna Lubelska
Bystrzyca (FB18, Lechowski L. 1984, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), Dratów (FB39, Cmoluchowa A. et Lechowski L. 1988, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), Felin (FB17, Ziarkiewicz T. 1976a), Lublin, Ogród Botaniczny (FB08, Cmoluchowa A. 1960, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), Łuszczów (FB28, Lechowski L. 1984, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), Męćmierz (EB68, Cmoluchowa A. 1964, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), Młynki (EB79, Strawiński K. 1963), Okale (EB68, Cmoluchowa A. 1964, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), Podgórz (EB68, Cmoluchowa A. 1964, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), rez. Stawska Góra (FB67, Strawiński K. 1959a), Ruda Czechowska (EB69, Strawiński K. 1963), Rudnik (FB18, Lechowski L. 1984, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), Sobianowice (FB18, Lechowski L. 1984, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), Turka (FB18, Lechowski L. 1984, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), Wandzin (FB19, Ziarkiewicz T. 1958, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), Włostowice (EB69, Strawiński K. 1963), Wronów (EC70, Strawiński K. 1963)

Wyżyna Małopolska
Jędrzejów (DB41, Karczewski J. 1967), Kruszewiec (DB59, Strawiński K. 1936, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), Łódź (CC93, Kowalczyk J.K. 1996), Pińczów (DA69, Herczek A. 1987, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), Sielec (DA39, Fedorko J. 1959, Gorczyca J. et Wolski A. 2011)


Lista wszystkich publikacji z pełnymi tytułami.

Copyright: Grzegorz Gierlasiński. 2013-2018.