START        WYKAZ GATUNKÓW        IKONOGRAFIA        ROZMIESZCZENIE        PROGRAMY        PI¦MIENNICTWO        METODYKA        LINKI        O PROJEKCIE

Tritomegas sexmaculatus


Rozkład rekordów w czasie
1800-1825 1826-1850 1851-1875 1876-1900 1901-1925 1926-1950 1951-1975 1976-2000 2001-2025
1 2 98
Ostatni przedział czasowy uwzględnia również dane w druku (zob. Pi¶miennictwo), których nie wyszczególniono w wykazie stanowisk



Beskid Wschodni
Przemy¶l, Zasanie (FA21, Bury 2019b)

Góry ¦więtokrzyskie
Czarny Las, I (DB93, Strawiński 1962a)

Nizina Mazowiecka
Skierniewice (DC45, Gierlasiński et al. 2019b), Warszawa, Białołęka (EC09, Gierlasiński et al. 2019b), Warszawa, Młynów (DC98, Lis J.A. et Ziaja 2009), Warszawa, Port Czerniakowski (EC08, Lis J.A. et Ziaja 2009)

Nizina Wielkopolsko-Kujawska
Bobrowa Droga k. D±broszyn (VU82, Hebda et Rutkowski 2015), Broniszewice (XT96, Gierlasiński et al. 2018a), Bydgoszcz, Wzgórze Wolno¶ci (BD98, Hebda et Rutkowski 2018), Chociule (WT38, Gierlasiński et al. 2019b), D±brówka Nowa (XU89, Sobieraj-Betlińska 2017a), D±brówka (XU10, Hebda et Rutkowski 2019), Dolina Pliszki (WT19, Orzechowski et Wasielewski 2015), Drezdenko (WU55, Gierlasiński et al. 2019b), Głogówek (YR08, Ziaja et Mazur 2010), Go¶cim, I (WU44, Gierlasiński et al. 2019b), Grabin (WT17, Orzechowski et Wasielewski 2016), Jany (WT45, Gierlasiński et al. 2019b), Kiełpin, I (WT34, Gierlasiński et al. 2019b), Ko¶cielna Wie¶ (BC94, Gierlasiński et al. 2018a), Krępa (WT36, Gierlasiński et al. 2019b), Kwileń (XT96, Gierlasiński et al. 2018a), Lenartowice (XT95, Gierlasiński et al. 2018a), Lisówki (XT19, Hebda et Rutkowski 2019), Łupice (WT75, Gierlasiński et al. 2019b), Niniew (XT96, Gierlasiński et al. 2018a), Osówiec, I (XU89, Sobieraj-Betlińska 2017a), Osówiec, II (XU99, Sobieraj-Betlińska 2017a), Piaski (XT45, Lis J.A. et Ziaja 2009), Piła, II (YT05, Gierlasiński et al. 2018a), Pleszew (XT95, Gierlasiński et al. 2018a), Poznań, Dębiec (XU20, Bunalski et al. 2010), Poznań, Sypniewo (XT39, Bunalski et al. 2010), Pszczew (WU51, Bunalski et al. 2010), Radowice (WT46, Gierlasiński et al. 2019b), Słubice, II (VU70, Gierlasiński et al. 2019b), Szwederowo (XU98, Hebda et Rutkowski 2018), Wojnowo (XU99, Sobieraj-Betlińska 2017a), Zawisze (WT27, Orzechowski et Wasielewski 2016), Zielona Góra, Łężyca (WT35, Gierlasiński et al. 2019b), Zielona Góra (WT35, Gierlasiński et al. 2019b), Żbiki (XT96, Gierlasiński et al. 2018a), Żegocin (XT96, Gierlasiński et al. 2018a)

Pobrzeże Bałtyku
Gdańsk, Górki Wschodnie (CF52, Gierlasiński et al. 2018b), Gdynia, I (CF44, Lis B. et Kowalczyk 2017)

Pojezierze Pomorskie
Raduń (VU47, Bunalski et al. 2010), Stara Rudnica (VU45, Ziaja 2013)

Sudety Wschodnie
Kietrz, II (YR15, Sobieraj-Betlińska 2017b), Kłodzko (XR18, Gierlasiński 2016b)

Sudety Zachodnie
Kamienna Góra (WS72, Teicher 1893)

¦l±sk Dolny
Mieszkowice (XR78, Ziaja et Mazur 2010), Rożni±tów (CA09, Lis J.A. et Ziaja 2008), Suchy Bór (BB91, Lis J.A. et Ziaja 2008), Trzcinica Wołowska (XT20, Hebda et Rutkowski 2013), Wierzbie (XS80, Hebda et Mazur 2010b), Wińsko (XT10, Hebda et Rutkowski 2013), Wrocław, II (XS36, Ziaja et Mazur 2010), Wrocław, Muchobór Wielki (XS36, Lis J.A. et Ziaja 2009), Wrocław (XS46, Gierlasiński et al. 2019b)

¦l±sk Górny
Chałupki (CA03, Kolak 2015), Jemielnica Gajdowe (CB10, Lis J.A. et Ziaja 2009), Kalinów (CA09, Lis J.A. et Ziaja 2009), Ligota Dolna, I (CB05, Hanus et Lis B. 2014), Rozmierka (CB00, Lis J.A. et Ziaja 2009), Strzelce Opolskie, I (CA09, Lis J.A. et Ziaja 2009), Szymiszów, II (CB00, Lis J.A. et Ziaja 2009)

Wyżyna Małopolska
Łysa Góra, II (EB51, Strawiński 1958a), Przedbórz (DB26, Gierlasiński et al. 2019b)

Wzgórza Trzebnickie
Oborniki ¦l±skie (XS38, Bugaj-Nawrocka et al. 2018), Skarszyn (XS58, Bugaj-Nawrocka et al. 2018)


Lista wszystkich publikacji z pełnymi tytułami.

Copyright: Grzegorz Gierlasiński. 2013-2020.