START        WYKAZ GATUNKÓW        IKONOGRAFIA        ROZMIESZCZENIE        PROGRAMY        PI¦MIENNICTWO        METODYKA        LINKI        O PROJEKCIE

Chartoscirta cocksii


Rozkład rekordów w czasie
1800-1825 1826-1850 1851-1875 1876-1900 1901-1925 1926-1950 1951-1975 1976-2000 2001-2025
6 12 4 26 3 5



Beskid Wschodni
Bartne, II (EV29, Taszakowski et Gorczyca 2018), Besko (EV69, Wróblewski 1966)

Beskid Zachodni
Babia Góra (CV99, Stobiecki 1883, Celary 2003), Bieńkowice (DA32, Smreczyński 1906b), Dobczyce (DA32, Smreczyński 1906b), Glinik (DA81, Smreczyński 1954), Jankówka (DA33, Smreczyński 1906b), Krzyszkowice (DA22, Stobiecki 1886, Stobiecki 1915), Piwniczna (DV77, Smreczyński 1954), Poręba Wielka (DV39, Smreczyński 1910b), Przydonica (DA80, Smreczyński 1954), Radocza (CA93, Stobiecki 1915)

Galicja Zachodnia
(Łomnicki 1882)

Góry ¦więtokrzyskie
Łysa Góra, I (EB03, Strawiński 1962a), Podgórze (DB94, Strawiński 1962a)

Kotlina Nowotarska
Zakopane, Skibówki (DV26, Smreczyński 1906b)

Nizina Sandomierska
Nakło k. Przemy¶la (FA42, Kotula 1890), Starzawa (FA42, Kotula 1890)

Nizina Wielkopolsko-Kujawska
(Schumacher 1913a), Biskupice (XU41, Wróblewski 1966), Brudzyń (XU65, Szulczewski 1913), Chodzież (XU27, Wróblewski 1966), Jerzykowo (XU41, Wróblewski 1966), Karpicko (WT77, Wróblewski 1966), Kiszewo (XU13, Wróblewski 1966), Lisówki (XT19, Hebda et Rutkowski 2019), Łęczyca, I (CC76, Smreczyński 1954), O¶no Lubuskie (VU91, Wróblewski 1966), Owińska (XU31, Wróblewski 1966), Słonawy (XU13, Schumacher 1913b), Sycyn Dolny, I (XU13, Wróblewski 1966)

Pobrzeże Bałtyku
rez. Słowińskie Błota (WA92, Gierlasiński et al. 2018b)

Pojezierze Mazurskie
Kwik (EE55, Wróblewski 1966)

Pomorze
(Smreczyński 1954)

Sudety Zachodnie
Góry Izerskie, Przełęcz Babia (WS33, Wróblewski 1966), Kwieciszowice (WS34, Wróblewski 1966)

¦l±sk Dolny
Lewin Brzeski (XS82, Gierlasiński et al. 2019b), Miłocice Małe (XS75, Scholz 1931), Wrocisławice (XS06, Lanzke et Polentz 1942)

¦l±sk Górny
Błotnica Strzelecka (CA19, Lis J.A. 1989b), Bytom, I (CA58, Lis J.A. 1989b), Chełmek (CA75, Stobiecki 1886, Stobiecki 1915), Gliwice, Łabędy (CA38, Lis J.A. 1989b), Większyce (BA98, Schubert 1934, Wróblewski 1966)

Tatry
Toporowa Cyrhla (DV26, Smreczyński 1954)

Wyżyna Krakowsko-Wieluńska
Kle¶niska (CB35, Wróblewski 1966), Kraków, Nowa Wie¶ (DA24, Smreczyński 1906b)

Wyżyna Lubelska
Ruda Czechowska (EB69, Strawiński 1963), woj. lubelskie (Strawiński 1966d), Zaklików (EB72, Cmoluchowa 1971)

Wyżyna Małopolska
Owczary, I (DB29, Wróblewski 1966)

Wzgórza Trzebnickie
Oborniki ¦l±skie (XS38, Polentz 1944)


Lista wszystkich publikacji z pełnymi tytułami.

Copyright: Grzegorz Gierlasiński. 2013-2020.