START        WYKAZ GATUNKÓW        IKONOGRAFIA        ROZMIESZCZENIE        PROGRAMY        PI¦MIENNICTWO        METODYKA        LINKI        O PROJEKCIE

Europiella artemisiae


Rozkład rekordów w czasie
1800-1825 1826-1850 1851-1875 1876-1900 1901-1925 1926-1950 1951-1975 1976-2000 2001-2025
7 14 11 40



Beskid Zachodni
Cieszyn, Chmielnik (CA31, Gierlasiński et al. 2020b)

Bieszczady
(Gorczyca et Lis J.A. 2000)

Nizina Mazowiecka
Cztery Kopce (EC31, Gierlasiński et al. 2017), Warszawa, Młociny (DC99, Bilewicz-Pawińska 1961a)

Nizina Wielkopolsko-Kujawska
Bydgoszcz, Fordon, I (CD09, Hebda et Rutkowski 2018, Gierlasiński et al. 2019b), Łęczyca, I (CC76, Smreczyński 1954), Łopuchówko (XU42, Gierlasiński et al. 2020a), Prowincja Poznań (Stichel 1933), Swadzim (XU11, Korcz et al. 1993), Żbiki (XT96, Żurawlew et Gierlasiński 2020)

Pobrzeże Bałtyku
Chłapowo (CF37, Smreczyński 1954), Dziwna (VV88, Lis J.A. et Gorczyca 1991), Gdynia, I (CF44, Lis B. et Kowalczyk 2017), Hel (CF55, Łęgowski et Lis B. 2008), Jasne Wybrzeże (CF36, Smreczyński 1954), Międzywodzie (VV78, Lis J.A. et Gorczyca 1991), Słowiński PN, I (XA46, Korcz 2003), ¦winouj¶cie (VV57, Wagner 1941a, Wagner 1941b)

Podlasie
Dolistowo (FE33, Herczek 1982), Goni±dz (FE12, Lis J.A. et al. 1995), Mielnik (FD30, Gorczyca et Herczek 1991a), Sutno (FC49, Gorczyca et Herczek 1991a), Wajków (FC49, Gorczyca et Herczek 1991a)

Pojezierze Mazurskie
Malinowo (DD49, Gierlasiński et al. 2020a), rez. Olsy Płoszyckie (ED39, Gierlasiński et al. 2020a), ¦więtajno (EE88, Strawiński 1957a)

Pojezierze Pomorskie
Chmielonko (CF12, Gierlasiński et al. 2020a), Ostrzyce, Jastrzębia Góra (CF11, Gierlasiński et al. 2020a), Reda (CF25, Gierlasiński et al. 2020a), rez. Bielinek nad Odr± (VU46, Lis B. 2010a), Widuchowa (VU58, Wagner 1941b), Zakrzewska Osada (XV61, Tarnawski 2013a)

Pomorze
(Stichel 1933, Stichel 1956)

Puszcza Białowieska
Puszcza Białowieska, I (FD94, Gorczyca 1999, Gorczyca 2001)

Roztocze
Kosobudy (FB41, Strawiński 1956a)

Sudety Wschodnie
Dębowiec, I (XR87, Lis B. et Lis J.A. 2002a), Jarnołtówek (XR77, Lis B. et Lis J.A. 2002a), Pokrzywna (XR77, Lis B. et Lis J.A. 2002a), Radynia (XR95, Hebda et Lis B. 2007)

Sudety Zachodnie
Kowary (WS52, Gierlasiński et al. 2020a)

¦l±sk Dolny
Gogolin (BA89, Hebda 2006), Kamień ¦l±ski (BB90, Hebda 2006)

¦l±sk Górny
Mikołów (CA55, Gizdoń et Gorczyca 2005), Oleszka (BA99, Hebda 2006), rez. Żabie Doły (CA57, Musik 2010), Strzemieszyce (CA87, Burski 2003), Szymiszów, I (CA09, Hebda 2006)

¦l±sk
(Stichel 1933, Stichel 1956)

Wyżyna Krakowsko-Wieluńska
Jerzmanowice, Grodzisko (DA16, Chłond et Gorczyca 2009), Kraków, Mydlniki (DA14, Smreczyński 1954), Ojcowski PN, Czajowice (DA16, Chłond et Gorczyca 2009), Ojcowski PN, Młyn Krzemienia (DA16, Chłond et Gorczyca 2009), Ojcowski PN, Okopy (DA16, Chłond et Gorczyca 2009), Ojcowski PN, Skamieniały Wędrowiec (DA16, Chłond et Gorczyca 2009), Ojcowski PN, W±wóz Wawrzonowy Dół (DA16, Chłond et Gorczyca 2009), Przedmo¶ć, II (CB26, Noga et Lis B. 2015), Pustynia Błędowska (CA97, Gorczyca et Herczek 1989)

Wyżyna Lubelska
Goł±b (EC60, Cmoluchowa 1971), Lublin, Ogród Botaniczny (FB08, Cmoluchowa 1960), Opoka (EB63, Cmoluchowa 1971), Zaklików (EB72, Cmoluchowa 1971)

Wzgórza Trzebnickie
Bagno, II (XS28, Bugaj-Nawrocka et al. 2018), Kuraszków (XS38, Bugaj-Nawrocka et al. 2018), Malczów, I (XS38, Bugaj-Nawrocka et al. 2018), Oborniki ¦l±skie (XS38, Polentz 1943, Bugaj-Nawrocka et al. 2018), Trzebnica (XS48, Bugaj-Nawrocka et al. 2018)


Lista wszystkich publikacji z pełnymi tytułami.

Copyright: Grzegorz Gierlasiński. 2013-2020.