START        WYKAZ GATUNKÓW        IKONOGRAFIA        ROZMIESZCZENIE        PROGRAMY        PI¦MIENNICTWO        METODYKA        LINKI        O PROJEKCIE

Grypocoris sexguttatus


Rozkład rekordów w czasie
1800-1825 1826-1850 1851-1875 1876-1900 1901-1925 1926-1950 1951-1975 1976-2000 2001-2025
1 3 4 1 4 12 21 8 24



Beskid Wschodni
(Kotula 1890), Bartne, II (EV29, Taszakowski et Gorczyca 2018), Gładyszów (EV18, Taszakowski et Gorczyca 2018), Iwonicz (EV59, Strawiński 1953), Jamna (FV19, Hebda et al. 2020a), Małastów (EV18, Taszakowski et Gorczyca 2018), Tarnawka (EA93, Bury 2020), Wysowa Zdrój (EV17, Taszakowski et Gorczyca 2018)

Beskid Zachodni
Bystra, II (CA51, Gierlasiński 2020), Cieszyn, Boguszowice (CA21, Gierlasiński et al. 2020b), Cieszyn, rez. Kopce (CA21, Gorczyca et Wolski 2011), Goleszów, Jasieniowa (CA31, Gierlasiński 2020), Korbielów (CV89, Gierlasiński 2020), Rytro (DV78, Stobiecki 1915), Skoczów, Podgórze (CA41, Gierlasiński 2020), Stary Groń (CA50, Matuszczyk et Taszakowski 2017)

Bieszczady
(Gorczyca et Lis J.A. 2000), Bystre (EV96, Gorczyca et Wolski 2011), Dolina Terebowca (FV23, Gorczyca et Herczek 1988), Jawornik (EV86, Gorczyca et Herczek 1988), Lesko (EV97, Smreczyński 1954), Rzepedź (EV86, Gorczyca et Herczek 1988), Turzańsk (EV86, Gorczyca et Herczek 1988), Wielka Rawka (FV13, Gorczyca et Herczek 1988)

Góry ¦więtokrzyskie
(Smreczyński 1954, Strawiński 1962a), Chełmowa Góra, II (EB03, Strawiński 1962a), Łysa Góra, I (EB03, Strawiński 1962a), Trzcianka, I (EB03, Strawiński 1962a)

Pieniny
Bańków Gronik (DV57, Smreczyński 1954), Pieniny (DV57, Smreczyński 1906b), Sokolica (DV57, Gorczyca et Wolski 2011)

Pobrzeże Bałtyku
Wodnica (XA24, Gierlasiński et al. 2018b)

Pojezierze Mazurskie
¦więtajno (EE88, Strawiński 1957a)

Puszcza Białowieska
(Hałka-Wojciechowicz 1997, Gorczyca 1999, Gorczyca 2001), Białowieski PN, I (FD94, Strawiński 1956b, Hebda 2011, Hebda et Gutowski 2019), Białowieża, I (FD94, Smreczyński 1954), Zwierzyniec, I (FD84, Strawiński 1956b)

Roztocze
Łabunie (FB61, Strawiński 1960a), Paary (FA68, Strawiński 1956a), Ulów (FA69, Cmoluchowa et Lechowski 1994), Zwierzyniec, II (FB30, Strawiński 1966a)

Sudety Wschodnie
Kletno (XR36, Scholz 1931), Międzygórze (XR26, Polentz 1944), Młynowiec (XR37, Scholz 1931), Pokrzywna (XR77, Lis B. et Lis J.A. 2002a), Stronie ¦l±skie (XR37, Scholz 1931)

Sudety Zachodnie
Jawor (WS85, Scholz 1931), Jedlina Zdrój (WS92, Scholtz 1847, Assmann 1854, Scholz 1931), Szczawno Zdrój (WS82, Scholtz 1847), Wałbrzych, Podgórze (WS92, Assmann 1854, Scholz 1931), Wielka Sowa (XS01, Scholz 1931)

¦l±sk Dolny
Chrz±stawa Wielka (XS66, Assmann 1854, Scholz 1931)

¦l±sk Górny
Racibórz (CA05, Scholtz 1847, Assmann 1854, Scholz 1931)

¦l±sk
(Weigel 1806, Stichel 1933)

Tatry
Dolina Ko¶cieliska (DV15, Smreczyński 1954, Lis B. et al. 2004), Dolina Suchej Wody (DV25, Smreczyński 1906b, Lis B. et al. 2004), Polana Rogoźniczańska (DV15, Lis B. et al. 2004), Żar (DV15, Smreczyński 1906b)

Wyżyna Krakowsko-Wieluńska
Ojcowski PN, Dolina S±spowska (DA16, Chłond et Gorczyca 2009), Ojcowski PN (DA16, Chłond et Gorczyca 2008), Zabierzów (DA15, Smreczyński 1954)

Wyżyna Lubelska
Gródek (GB03, Strawiński 1959c), Michałówka (EB69, Strawiński 1963), Ruda Czechowska (EB69, Strawiński 1963)

Wyżyna Małopolska
Sielec (DA39, Fedorko 1959)


Lista wszystkich publikacji z pełnymi tytułami.

Copyright: Grzegorz Gierlasiński. 2013-2020.