START        WYKAZ GATUNKÓW        IKONOGRAFIA        ROZMIESZCZENIE        PROGRAMY        PI¦MIENNICTWO        METODYKA        LINKI        O PROJEKCIE

Peritrechus lundii


Rozkład rekordów w czasie
1800-1825 1826-1850 1851-1875 1876-1900 1901-1925 1926-1950 1951-1975 1976-2000 2001-2025
3 3 6 15 12 18 3 2



Beskid Wschodni
Karczmarowa (FA11, Kotula 1890), Ostrów (FA21, Kotula 1890), Prałkowce (FA21, Kotula 1890), Przemy¶l, Winna Góra (FA21, Kotula 1890)

Beskid Zachodni
Bieńkowice (DA32, Smreczyński 1906b), Jankówka (DA33, Smreczyński 1906b), Krzyszkowice (DA22, Smreczyński 1906b), Lipie k. Nowego S±cza (DA80, Smreczyński 1954), Słupia (DA41, Stobiecki 1915)

Galicja Wschodnia
(Łomnicki 1884)

Nizina Sandomierska
Kidałowice (FA23, Stobiecki 1915), Rzeszów (EA74, Stobiecki 1915), Tarnów, Góra ¦w. Marcina (EA03, Smreczyński 1954), Tarnów, Piaskowa Góra (DA94, Smreczyński 1954)

Nizina Wielkopolsko-Kujawska
Brudzyń (XU65, Schumacher 1913b), Puszcza Zielonka (XU42, Skórka 1994)

Pojezierze Pomorskie
Recz (WV30, Karl 1935), Reda (CF25, Smreczyński 1954), rez. Bielinek nad Odr± (VU46, Engel et Hedicke 1936, Engel 1938), Zakrzewska Osada (XV61, Tarnawski 2013a)

Prusy
(Siebold 1839)

Puszcza Białowieska
Białowieski PN, I (FD94, Strawiński 1956b)

Roztocze
Frampol (FB11, Strawiński 1966b)

Sudety Wschodnie
Dobieszów (XR96, Hebda et Lis B. 2007), Stronie ¦l±skie (XR37, Scholz 1931)

Sudety Zachodnie
Górzec (WS75, Scholz 1931), Jelenia Góra, Cieplice ¦l±skie Zdrój (WS43, Scholz 1931)

¦l±sk Dolny
Gogolin (BA89, Lis J.A. 1989b), Kopalina (XS84, Scholz 1931), Legnica (WS87, Scholz 1931), P±tnów Legnicki (WS67, Scholz 1931), rez. Błyszcz (WS87, Scholz 1931), Rokitnica (WS66, Scholz 1931), Wrocław, Karłowice (XS46, Assmann 1854), Wrocław, Le¶nica (XS36, Scholz 1931)

¦l±sk Górny
Racibórz (CA05, Scholtz 1847, Assmann 1854, Scholz 1931), Szymiszów, I (CA09, Lis J.A. 1989b)

¦l±sk
(Schilling 1829)

Wyżyna Krakowsko-Wieluńska
Kraków, Bielany (DA14, Smreczyński 1906b, Smreczyński 1954), Kraków, Borek Fałęcki (DA24, Smreczyński 1906b, Stobiecki 1915), Kraków, Kosocice (DA23, Smreczyński 1954), Kraków, Krzemionki (DA14, Smreczyński 1906b), Kraków, Nowa Wie¶ (DA24, Smreczyński 1906b), Kraków, Panieńskie Skały (DA14, Stobiecki 1886), Kraków, Przegorzały (DA14, Smreczyński 1954), Kraków, Sikornik (DA14, Smreczyński 1954), Kraków, Wola Duchacka (DA24, Smreczyński 1906b), Kraków, Wola Justowska (DA14, Stobiecki 1915), Rz±ska (DA15, Smreczyński 1906b), Tyniec (DA14, Smreczyński 1906b)

Wyżyna Lubelska
Chełm (FB76, Strawiński 1955a), Kra¶nik (EB84, Strawiński 1955a), Li¶nik (EB73, Strawiński 1966b), Lubartów (FC10, Strawiński 1955a), Lublin, I (FB07, Strawiński 1955a), Puławy (EB69, Strawiński 1955a), Wytyczno (FB59, Strawiński 1966b)

Wyżyna Małopolska
Sielec (DA39, Fedorko 1959)

Wzgórza Trzebnickie
Skarszyn (XS58, Assmann 1854)


Lista wszystkich publikacji z pełnymi tytułami.

Copyright: Grzegorz Gierlasiński. 2013-2020.