START (HOME)        WYKAZ GATUNKÓW (CHECKLIST)        IKONOGRAFIA (ICONOGRAPHY)        ROZMIESZCZENIE (DISTRIBUTION)        PROGRAMY (TOOLS)        PIŚMIENNICTWO (LITERATURE)        METODYKA (METHODS)        LINKI (LINKS)        O PROJEKCIE (ABOUT)

Prostemma aeneicolle


Rozkład rekordów w czasie
1800-1825 1826-1850 1851-1875 1876-1900 1901-1925 1926-1950 1951-1975 1976-2000 2001-2025
2 5 3 6 40



Nizina Mazowiecka
Borowina (EC60, Strawiński 1963), Brwinów (DC87, Smreczyński 1954), Kampinoski PN (DC79, Kowalczyk et Kurzac 2007), Psucin (DD81, Gierlasiński et al. 2019b), rez. Polana Siwica (DC36, Kowalczyk et Kurzac 2007), Soczewka (DD02, Gierlasiński et al. 2020a), Ślężany (ED11, Gierlasiński et al. 2021a)

Nizina Sandomierska
Horyniec (FA66, Stobiecki 1915), Rzeszów (EA74, Stobiecki 1886), Zaleszany (EB61, Stobiecki 1915)

Nizina Wielkopolsko-Kujawska
Bydgoszcz, Fordon, I (CD09, Hebda et Rutkowski 2018), Czerniejewo (XU61, Gierlasiński et al. 2020a), Głęboczek (XU84, Gierlasiński et al. 2021a), Gortatowo (XU41, Skitek 2016), Gruszczyn (XU41, Skitek 2016), Krępa (WT36, Gierlasiński et al. 2019b), Krośnice (XT60, Bugaj-Nawrocka et Taszakowski 2021), Leśna Góra (WT46, Gierlasiński et al. 2019b), Lisówki (XT19, Hebda et Rutkowski 2019), Luboń (XU20, Gierlasiński et al. 2021a), Łagówek, I (WU20, Orzechowski et Wasielewski 2015), Łokacz Wielki (WU65, Gierlasiński et al. 2019b), Mielenko (XU93, Gierlasiński et al. 2021a), Nietoperek (WU30, Gierlasiński et al. 2019b), Nowogród Bobrzański, I (WT13, Gierlasiński et al. 2019b), Nowy Duninów (CD92, Gierlasiński et al. 2021a), Poznań, Umultowo (XU31, Gierlasiński et al. 2021a), Pszczew (WU51, Korcz 2010a), Swarzędz, I (XU30, Skitek 2016), Swarzędz, II (XU40, Skitek 2016), Szaradowo (XU77, Gierlasiński et al. 2020a), Zielona Góra (WT35, Gierlasiński et al. 2019b), Żbiki (XT96, Gierlasiński et al. 2018a)

Puszcza Białowieska
Hajnówka (FD74, Strawiński 1956b)

Roztocze
Grele (FB40, Tenenbaum 1921), Józefów Roztoczański (FA49, Gierlasiński et al. 2021d), Łabunie (FB61, Strawiński 1960a), Ulów (FA69, Tenenbaum 1921)

Sudety Wschodnie
Pokrzywna (XR77, Gierlasiński et al. 2020e)

Śląsk Dolny
Kościerzyce (XS73, Gierlasiński et al. 2021a), Legnica (WS87, Polentz 1944), Opole (YS01, Zielińska 2021), Prochowice (WS98, Polentz 1944), Raszówka (WS88, Scholz 1931), Smogorzówek (XS19, Hebda et Rutkowski 2013), Suchy Bór (BB91, Lis B. 2017), Trzcinica Wołowska (XT20, Hebda et Rutkowski 2013), Wińsko (XT10, Hebda et Rutkowski 2013)

Śląsk Górny
Chełmek (CA75, Stobiecki 1886), Kotórz Wielki, Wał (BB92, Gierlasiński et al. 2019b), Libiąż (CA75, Stobiecki 1915)

Wyżyna Lubelska
Kazimierz Dolny (EB68, Gierlasiński et al. 2020e), Wandzin (FB19, Strawiński 1957b, Strawiński 1959d)

Wyżyna Małopolska
Łódź (CC93, Zielińska 2021), Poćwiardówka (DC14, Kowalczyk et Kurzac 2006, Tończyk et al. 2010), Sielec (DA39, Fedorko 1959)


Lista wszystkich publikacji z pełnymi tytułami.

Copyright: Grzegorz Gierlasiński. 2013-2021.