START        WYKAZ GATUNKÓW        IKONOGRAFIA        ROZMIESZCZENIE        PROGRAMY        PI¦MIENNICTWO        METODYKA        LINKI        O PROJEKCIE

Tritomegas sexmaculatus


Rozkład rekordów w czasie
1800-1825 1826-1850 1851-1875 1876-1900 1901-1925 1926-1950 1951-1975 1976-2000 2001-2025
1 1 2 108



Beskid Wschodni
Przemy¶l, Zasanie (FA21, Bury 2019b)

Galicja
(Nowicki 1864)

Góry ¦więtokrzyskie
Czarny Las, I (DB93, Strawiński 1962a)

Nizina Mazowiecka
Dobrzyków (DD11, Gierlasiński et al. 2020a), Skierniewice (DC45, Gierlasiński et al. 2019b), Warszawa, Białołęka (EC09, Gierlasiński et al. 2019b), Warszawa, Bielany (DC99, Gierlasiński et al. 2020a), Warszawa, I (EC08, Gierlasiński et al. 2020a), Warszawa, IV (DC98, Gierlasiński et al. 2020a), Warszawa, Las Bródnowski (EC09, Gierlasiński et al. 2020a), Warszawa, Młynów (DC98, Lis J.A. et Ziaja 2009), Warszawa, Port Czerniakowski (EC08, Lis J.A. et Ziaja 2009)

Nizina Wielkopolsko-Kujawska
Bobrowa Droga k. D±broszyn (VU82, Hebda et Rutkowski 2015), Broniszewice (XT96, Gierlasiński et al. 2018a, Żurawlew et Gierlasiński 2020), Bydgoszcz, Kapu¶ciska (CD08, Gierlasiński et al. 2020a), Bydgoszcz, Stary Fordon (CD19, Gierlasiński et al. 2020a), Bydgoszcz, Wzgórze Wolno¶ci (BD98, Hebda et Rutkowski 2018), Chociule (WT38, Gierlasiński et al. 2019b), Czerniejewo (XU61, Gierlasiński et al. 2020a), D±brówka Nowa (XU89, Sobieraj-Betlińska 2017a, Gierlasiński et al. 2020a), D±brówka (XU10, Hebda et Rutkowski 2019), Dolina Pliszki (WT19, Orzechowski et Wasielewski 2015), Drezdenko (WU55, Gierlasiński et al. 2019b), Dybowo (CD27, Gierlasiński et al. 2020a), Głogówek (YR08, Ziaja et Mazur 2010), Gołuchów (YT04, Żurawlew et Gierlasiński 2020), Go¶cim, I (WU44, Gierlasiński et al. 2019b), Grabin (WT17, Orzechowski et Wasielewski 2016), Janin (XU89, Gierlasiński et al. 2020a), Jany (WT45, Gierlasiński et al. 2019b), Kamieniec, I (XU89, Gierlasiński et al. 2020a), Kiełpin, I (WT34, Gierlasiński et al. 2019b), Kobylniki (XU03, Bunalski et Sienkiewicz 2020), Ko¶cielna Wie¶ (BC94, Gierlasiński et al. 2018a), Krępa (WT36, Gierlasiński et al. 2019b), Kruszyn Krajeński (XU98, Gierlasiński et al. 2020a), Kruszyn, II (XU89, Gierlasiński et al. 2020a), Kutno (CC88, Gierlasiński et al. 2020a), Kwileń (XT96, Gierlasiński et al. 2018a), Lenartowice (XT95, Gierlasiński et al. 2018a), Lisówki (XT19, Hebda et Rutkowski 2019), Łochowo (XU98, Gierlasiński et al. 2020a), Łupice (WT75, Gierlasiński et al. 2019b), Niniew (XT96, Gierlasiński et al. 2018a), Oborniki, Wzgórza Bogdanowskie (XU23, Bunalski et Sienkiewicz 2020), Osówiec, I (XU89, Sobieraj-Betlińska 2017a), Osówiec, II (XU99, Sobieraj-Betlińska 2017a, Gierlasiński et al. 2020a), Pawłówek (XU99, Gierlasiński et al. 2020a), Piaski (XT45, Lis J.A. et Ziaja 2009), Piła, II (YT05, Gierlasiński et al. 2018a), Pleszew (XT95, Gierlasiński et al. 2018a, Żurawlew et Gierlasiński 2020), Poznań, Dębiec, I (XU20, Bunalski et al. 2010), Poznań, Dębina (XU30, Bunalski et Sienkiewicz 2020), Poznań, Sypniewo (XT39, Bunalski et al. 2010), Przybrodzin (XU91, Gierlasiński et al. 2020a), Pszczew (WU51, Bunalski et al. 2010), Racław (WU04, Bunalski et Sienkiewicz 2020), Radowice (WT46, Gierlasiński et al. 2019b), rez. Łęgi koło Słubic, I (VT79, Gierlasiński et al. 2020a), Ruda (XU59, Gierlasiński et al. 2020a), Sadki (XU69, Gierlasiński et al. 2020a), Słubice, II (VU70, Gierlasiński et al. 2019b), Stara Kaźmierka (XT96, Żurawlew et Gierlasiński 2020), Strzelewo (XU89, Gierlasiński et al. 2020a), Sycyn Dolny, II (XU03, Bunalski et Sienkiewicz 2020), Szwederowo (XU98, Hebda et Rutkowski 2018), ¦lesin, II (XU79, Gierlasiński et al. 2020a), Witnica (VU93, Bunalski et Sienkiewicz 2020), Wojnowo (XU99, Sobieraj-Betlińska 2017a), Zawisze (WT27, Orzechowski et Wasielewski 2016), Zielona Góra, Łężyca (WT35, Gierlasiński et al. 2019b), Zielona Góra (WT35, Gierlasiński et al. 2019b), Żbiki (XT96, Gierlasiński et al. 2018a, Żurawlew et Gierlasiński 2020), Żegocin (XT96, Gierlasiński et al. 2018a)

Pobrzeże Bałtyku
Gdańsk, Górki Wschodnie (CF52, Gierlasiński et al. 2018b), Gdynia, I (CF44, Lis B. et Kowalczyk 2017)

Pojezierze Pomorskie
Cedynia (VU45, Bunalski et Sienkiewicz 2020), Czelin (VU54, Bunalski et Sienkiewicz 2020), Ognica (VU57, Gierlasiński et al. 2020a), Raduń (VU47, Bunalski et al. 2010), Stara Rudnica (VU45, Ziaja 2013), Sulnówko (CE22, Gierlasiński et al. 2020a)

Sudety Wschodnie
Kietrz, II (YR15, Sobieraj-Betlińska 2017b), Kłodzko (XR18, Gierlasiński 2016b)

Sudety Zachodnie
Kamienna Góra (WS72, Teicher 1893)

¦l±sk Dolny
Brzeg (XS73, Gierlasiński et al. 2020a), Mieszkowice (XR78, Ziaja et Mazur 2010), Rożni±tów (CA09, Lis J.A. et Ziaja 2008), Suchy Bór (BB91, Lis J.A. et Ziaja 2008), Trzcinica Wołowska (XT20, Hebda et Rutkowski 2013), Wierzbie (XS80, Hebda et Mazur 2010b), Wińsko (XT10, Hebda et Rutkowski 2013), Wrocław, II (XS36, Ziaja et Mazur 2010), Wrocław, Muchobór Wielki (XS36, Lis J.A. et Ziaja 2009), Wrocław (XS46, Gierlasiński et al. 2019b)

¦l±sk Górny
Chałupki (CA03, Kolak 2015), Jemielnica Gajdowe (CB10, Lis J.A. et Ziaja 2009), Kalinów (CA09, Lis J.A. et Ziaja 2009), Ligota Dolna, I (CB05, Hanus et Lis B. 2014), Rozmierka (CB00, Lis J.A. et Ziaja 2009), Strzelce Opolskie, I (CA09, Lis J.A. et Ziaja 2009), Szymiszów, II (CB00, Lis J.A. et Ziaja 2009)

Wyżyna Krakowsko-Wieluńska
Kraków, Bronowice (DA14, Gierlasiński et al. 2020a), Kraków, Kamieniołom Libana (DA24, Gierlasiński et al. 2020a), Kraków, Kopiec Krakusa (DA24, Gierlasiński et al. 2020a), Kraków, Ł±ki Nowohuckie (DA34, Gierlasiński et al. 2020a), Kraków, Podgórze (DA24, Gierlasiński et al. 2020a)

Wyżyna Małopolska
Czyżów Szlachecki (EB53, Gierlasiński et al. 2020a), Łysa Góra, II (EB51, Strawiński 1958a), Przedbórz (DB26, Gierlasiński et al. 2019b)

Wzgórza Trzebnickie
Oborniki ¦l±skie (XS38, Bugaj-Nawrocka et al. 2018), Skarszyn (XS58, Bugaj-Nawrocka et al. 2018)


Lista wszystkich publikacji z pełnymi tytułami.

Copyright: Grzegorz Gierlasiński. 2013-2020.