START (HOME)        WYKAZ GATUNKÓW (CHECKLIST)        IKONOGRAFIA (ICONOGRAPHY)        ROZMIESZCZENIE (DISTRIBUTION)        PROGRAMY (TOOLS)        PIŚMIENNICTWO (LITERATURE)        METODYKA (METHODS)        LINKI (LINKS)        O PROJEKCIE (ABOUT)

Tritomegas sexmaculatus


Rozkład rekordów w czasie
1800-1825 1826-1850 1851-1875 1876-1900 1901-1925 1926-1950 1951-1975 1976-2000 2001-2025
1 1 2 127



Beskid Wschodni
Przemyśl, Zasanie (FA21, Bury 2019b)

Galicja
(Nowicki 1864)

Góry Świętokrzyskie
Czarny Las, I (DB93, Strawiński 1962a)

Nizina Mazowiecka
Dobrzyków (DD11, Gierlasiński et al. 2020a), Skierniewice (DC45, Gierlasiński et al. 2019b), Ślężany (ED11, Gierlasiński et al. 2021a), Warszawa, Białołęka (EC09, Gierlasiński et al. 2019b), Warszawa, Bielany (DC99, Gierlasiński et al. 2020a), Warszawa, I (EC08, Gierlasiński et al. 2020a), Warszawa, IV (DC98, Gierlasiński et al. 2020a), Warszawa, Las Bródnowski (EC09, Gierlasiński et al. 2020a), Warszawa, Młynów (DC98, Lis J.A. et Ziaja 2009), Warszawa, Port Czerniakowski (EC08, Lis J.A. et Ziaja 2009)

Nizina Wielkopolsko-Kujawska
Bobrowa Droga k. Dąbroszyn (VU82, Hebda et Rutkowski 2015), Broniszewice (XT96, Gierlasiński et al. 2018a, Żurawlew et Gierlasiński 2020), Bydgoszcz, Kapuściska (CD08, Gierlasiński et al. 2020a), Bydgoszcz, Stary Fordon (CD19, Gierlasiński et al. 2020a), Bydgoszcz, Wzgórze Wolności (BD98, Hebda et Rutkowski 2018), Chociule (WT38, Gierlasiński et al. 2019b), Czerniejewo (XU61, Gierlasiński et al. 2020a), Dąbrówka Nowa (XU89, Sobieraj-Betlińska 2017a, Gierlasiński et al. 2020a), Dąbrówka (XU10, Hebda et Rutkowski 2019), Dolina Pliszki (WT19, Orzechowski et Wasielewski 2015), Drezdenko (WU55, Gierlasiński et al. 2019b), Dybowo (CD27, Gierlasiński et al. 2020a), Głogówek (YR08, Ziaja et Mazur 2010), Gołuchów (YT04, Żurawlew et Gierlasiński 2020), Gorzów Wielkopolski (WU14, Gierlasiński et al. 2021a), Gościm, I (WU44, Gierlasiński et al. 2019b), Grabin (WT17, Orzechowski et Wasielewski 2016), Janin (XU89, Gierlasiński et al. 2020a), Jany (WT45, Gierlasiński et al. 2019b), Kamieniec, I (XU89, Gierlasiński et al. 2020a), Kiełpin, I (WT34, Gierlasiński et al. 2019b), Kobylniki (XU03, Bunalski et Sienkiewicz 2020), Kościelna Wieś (BC94, Gierlasiński et al. 2018a), Krępa (WT36, Gierlasiński et al. 2019b), Krośnice (XT60, Bugaj-Nawrocka et Taszakowski 2021), Kruszyn Krajeński (XU98, Gierlasiński et al. 2020a), Kruszyn, II (XU89, Gierlasiński et al. 2020a), Kutno (CC88, Gierlasiński et al. 2020a), Kwileń (XT96, Gierlasiński et al. 2018a), Lenartowice (XT95, Gierlasiński et al. 2018a), Lisówki (XT19, Hebda et Rutkowski 2019), Luboń (XU20, Gierlasiński et al. 2021a), Łochowo (XU98, Gierlasiński et al. 2020a), Łupice (WT75, Gierlasiński et al. 2019b), Niniew (XT96, Gierlasiński et al. 2018a), Oborniki, Wzgórza Bogdanowskie (XU23, Bunalski et Sienkiewicz 2020), Osówiec, I (XU89, Sobieraj-Betlińska 2017a), Osówiec, II (XU99, Sobieraj-Betlińska 2017a, Gierlasiński et al. 2020a), Pawłówek (XU99, Gierlasiński et al. 2020a), Piaski (XT45, Lis J.A. et Ziaja 2009), Piła, II (YT05, Gierlasiński et al. 2018a), Pleszew (XT95, Gierlasiński et al. 2018a, Żurawlew et Gierlasiński 2020), Poznań, Dębiec, I (XU20, Bunalski et al. 2010), Poznań, Dębina (XU30, Bunalski et Sienkiewicz 2020), Poznań, I (XU30, Myczko Ł. et al. 2021), Poznań, Sypniewo (XT39, Bunalski et al. 2010), Przybrodzin (XU91, Gierlasiński et al. 2020a), Pszczew (WU51, Bunalski et al. 2010), Racław (WU04, Bunalski et Sienkiewicz 2020), Radowice (WT46, Gierlasiński et al. 2019b), rez. Łęgi koło Słubic, I (VT79, Gierlasiński et al. 2020a), Rogowo (XU74, Gierlasiński et al. 2021a), Ruda (XU59, Gierlasiński et al. 2020a), Sadki (XU69, Gierlasiński et al. 2020a), Słubice, II (VU70, Gierlasiński et al. 2019b), Stara Kaźmierka (XT96, Żurawlew et Gierlasiński 2020), Strzelewo (XU89, Gierlasiński et al. 2020a), Sycyn Dolny, II (XU03, Bunalski et Sienkiewicz 2020), Szamotuły, III (XU02, Gierlasiński et al. 2021a), Szczepankowo (XU03, Gierlasiński et al. 2021a), Szwederowo (XU98, Hebda et Rutkowski 2018), Ślesin, II (XU79, Gierlasiński et al. 2020a), Witnica (VU93, Bunalski et Sienkiewicz 2020), Wojnowo (XU99, Sobieraj-Betlińska 2017a), Zawisze (WT27, Orzechowski et Wasielewski 2016), Zielona Góra, Łężyca (WT35, Gierlasiński et al. 2019b), Zielona Góra (WT35, Gierlasiński et al. 2019b), Żbiki (XT96, Gierlasiński et al. 2018a, Żurawlew et Gierlasiński 2020), Żegocin (XT96, Gierlasiński et al. 2018a)

Pobrzeże Bałtyku
Gdańsk, Górki Wschodnie (CF52, Gierlasiński et al. 2018b), Gdynia, I (CF44, Lis B. et Kowalczyk 2017)

Pojezierze Pomorskie
Cedynia (VU45, Bunalski et Sienkiewicz 2020), Chwalimie (XV23, Gierlasiński et al. 2021a), Czelin (VU54, Bunalski et Sienkiewicz 2020), Jastrzębie (CE13, Gierlasiński et al. 2021a), Ognica (VU57, Gierlasiński et al. 2020a), Raduń (VU47, Bunalski et al. 2010), rez. Biała Góra, I (CE67, Gierlasiński et al. 2021a), Stara Rudnica (VU45, Ziaja 2013), Sulnówko (CE22, Gierlasiński et al. 2020a)

Roztocze
Zamość (FB52, Gierlasiński et al. 2021d)

Sudety Wschodnie
Kietrz, II (YR15, Sobieraj-Betlińska 2017b), Kłodzko (XR18, Gierlasiński 2016b)

Sudety Zachodnie
Kamienna Góra (WS72, Teicher 1893)

Śląsk Dolny
Brzeg (XS73, Gierlasiński et al. 2020a), Gogolin (BA89, Gierlasiński et al. 2021a), Kościerzyce (XS73, Gierlasiński et al. 2021a), Mieszkowice (XR78, Ziaja et Mazur 2010), Rożniątów (CA09, Lis J.A. et Ziaja 2008), Suchy Bór (BB91, Lis J.A. et Ziaja 2008), Trzcinica Wołowska (XT20, Hebda et Rutkowski 2013), Wierzbie (XS80, Hebda et Mazur 2010b), Wilczyce, II (XS56, Gierlasiński et al. 2021a), Wińsko (XT10, Hebda et Rutkowski 2013), Wrocław, II (XS36, Ziaja et Mazur 2010), Wrocław, Muchobór Wielki (XS36, Lis J.A. et Ziaja 2009), Wrocław (XS46, Gierlasiński et al. 2019b)

Śląsk Górny
Chałupki (CA03, Kolak 2015), Grabówka (CA07, Gierlasiński et al. 2021a), Jemielnica Gajdowe (CB10, Lis J.A. et Ziaja 2009), Kalinów (CA09, Lis J.A. et Ziaja 2009), Ligota Dolna, I (CB05, Hanus et Lis B. 2014), rez. Łężczok (CA05, Gierlasiński et al. 2021a), Rozmierka (CB00, Lis J.A. et Ziaja 2009), Strzelce Opolskie, I (CA09, Lis J.A. et Ziaja 2009, Zielińska 2020), Szymiszów, II (CB00, Lis J.A. et Ziaja 2009)

Wyżyna Krakowsko-Wieluńska
Kłobuck (CB54, Gierlasiński et al. 2021a), Kraków, Bronowice (DA14, Gierlasiński et al. 2020a), Kraków, Kamieniołom Liban (DA24, Gierlasiński et al. 2020a), Kraków, Kopiec Krakusa (DA24, Gierlasiński et al. 2020a), Kraków, Łąki Nowohuckie (DA34, Gierlasiński et al. 2020a), Kraków, Podgórze (DA24, Gierlasiński et al. 2020a)

Wyżyna Małopolska
Czyżów Szlachecki (EB53, Gierlasiński et al. 2020a), Łysa Góra, II (EB51, Strawiński 1958a), Przedbórz (DB26, Gierlasiński et al. 2019b), Radom, Planty (EB19, Gierlasiński et al. 2021a)

Wzgórza Trzebnickie
Oborniki Śląskie (XS38, Bugaj-Nawrocka et al. 2018), Skarszyn (XS58, Bugaj-Nawrocka et al. 2018)


Lista wszystkich publikacji z pełnymi tytułami.

Copyright: Grzegorz Gierlasiński. 2013-2021.